Hopp til innhold

TO MALERE INTERIØR & VEDLIKEHOLD AS

Org.nr. 987755059Maler- og glassarbeidOSLOASStiftet 200416 ansatte

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

23,3 mill.Driftsinntekter
−396 'Driftsresultat
−432 'Årsresultat
1,4 mill.Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Egenkapitalandel
24,2 %
solid
Egenkapital i prosent av eiendelene
Totalkapitalrentabilitet
−6,6 %
negativ
Driftsresultat i prosent av eiendelene
Egenkapitalrentabilitet
−29,9 %
negativ
Årsresultat i prosent av egenkapitalen
Driftsmargin
−1,7 %
negativ
Driftsresultat i prosent av driftsinntektene
Gjeldsgrad
3,12×
høy
Gjeld delt på egenkapital
Kapitalens omløpshastighet
3,90×
høy
Driftsinntekter delt på eiendeler
  • Omløpsmidler er ikke lest fra dette regnskapet, så likviditetsgrad og arbeidskapital mangler.
  • Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.

Utvikling

28 mill.774 '2022
36,6 mill.802 '2023
33 mill.−936 '2024
23,3 mill.−432 '2025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter23 268 70632 968 64036 635 19427 962 898
Driftskostnader−23 664 710−33 901 16435 364 85726 806 803
Driftsresultat−396 004−932 5241 270 3371 156 094
Resultat før skatt−553 768−1 200 0281 028 942995 737
Årsresultat−431 939−936 214801 949774 380
Driftsmargin−1,7 %−2,8 %3,5 %4,1 %
Nettomargin−1,9 %−2,8 %2,2 %2,8 %

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler5 967 2195 765 2089 382 2919 375 066
Egenkapital1 446 7721 378 7112 314 9252 862 976
Sum gjeld4 520 4474 386 4977 067 3656 512 090
Kortsiktig gjeld3 321 7693 504 8506 003 3595 200 802
Egenkapitalandel24,2 %23,9 %24,7 %30,5 %
Balansen går oppJaJaJaJa

Ledelse og styre

Daglig lederFrank Edvardsen
StyrelederJostein Fuglerud
Styret3 medlemmer
  • Jostein Fuglerudstyreleder
  • Patcharin Sangsorn
  • Frank Edvardsen

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Maler- og glassarbeid i Oslo · Alle bransjer i Oslo

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by46,7 %

    Median av 191 selskaper · vi har lest 104 % av de 234 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    1 249 av 1 575 lest — 79 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler41,9 %

    Median av 64 selskaper · vi har lest 104 % av de 234 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone24,2 %

    Median av 65 selskaper · vi har lest 104 % av de 234 som står i registeret

  • Samme antall ansatte10-19 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    13 080 av 17 857 lest — 73 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by3,5 %

    Median av 208 selskaper · vi har lest 104 % av de 234 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    1 249 av 1 575 lest — 79 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler4,3 %

    Median av 70 selskaper · vi har lest 104 % av de 234 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone0,8 %

    Median av 96 selskaper · vi har lest 104 % av de 234 som står i registeret

  • Samme antall ansatte10-19 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    13 080 av 17 857 lest — 73 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by2,82×

    Median av 208 selskaper · vi har lest 104 % av de 234 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    1 249 av 1 575 lest — 79 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler2,79×

    Median av 70 selskaper · vi har lest 104 % av de 234 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone4,39×

    Median av 96 selskaper · vi har lest 104 % av de 234 som står i registeret

  • Samme antall ansatte10-19 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    13 080 av 17 857 lest — 73 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by2,4 %

    Median av 239 selskaper · vi har lest 104 % av de 234 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    1 249 av 1 575 lest — 79 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler5,9 %

    Median av 74 selskaper · vi har lest 104 % av de 234 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone3,2 %

    Median av 96 selskaper · vi har lest 104 % av de 234 som står i registeret

  • Samme antall ansatte10-19 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    13 080 av 17 857 lest — 73 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025Last ned PDFBrønnøysundregistrene
2023Last ned PDFBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data