Hopp til innhold

THM ENDO AS

Org.nr. 919419733TannlegetjenesterOSLOASStiftet 2017

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

3,1 mill.Driftsinntekter
1,6 mill.Driftsresultat
2,3 mill.Årsresultat
12,6 mill.Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Egenkapitalandel
90,7 %
meget solid
Egenkapital i prosent av eiendelene
Likviditetsgrad
7,13×
meget god
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld
Arbeidskapital
7 890 974 kr
Omløpsmidler minus kortsiktig gjeld
Totalkapitalrentabilitet
11,5 %
meget god
Driftsresultat i prosent av eiendelene
Egenkapitalrentabilitet
18,5 %
god
Årsresultat i prosent av egenkapitalen
Driftsmargin
51,4 %
meget god
Driftsresultat i prosent av driftsinntektene
Gjeldsgrad
0,10×
lav
Gjeld delt på egenkapital
Kapitalens omløpshastighet
0,22×
lav
Driftsinntekter delt på eiendeler
Rentedekningsgrad
844,76×
god
Driftsresultat delt på rentekostnad

Utvikling

2,5 mill.16 mill.2022
2,5 mill.1,1 mill.2023
2,8 mill.862 '2024
3,1 mill.2,3 mill.2025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter3 104 5312 751 9902 527 4372 459 059
Driftskostnader1 509 6191 758 2531 221 2982 610 121
Driftsresultat1 594 912993 7371 306 139−151 062
Resultat før skatt2 716 7461 105 2191 351 56615 994 179
Årsresultat2 326 114862 1091 114 57315 994 179
Driftsmargin51,4 %36,1 %51,7 %−6,1 %
Nettomargin74,9 %31,3 %44,1 %650,4 %

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler13 856 06614 503 19816 139 27716 613 496
Egenkapital12 567 85213 241 73815 379 62914 265 056
Sum gjeld1 288 2141 261 460759 6482 348 440
Kortsiktig gjeld1 288 2141 261 244759 6482 348 440
Egenkapitalandel90,7 %91,3 %95,3 %85,9 %
Balansen går oppJaJaJaJa

Ledelse og styre

Daglig lederThomas Hilmar Myrhaug
Styret1 medlemmer1 menn, 0 kvinner

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Tannlegetjenester i Oslo · Alle bransjer i Oslo

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by57,2 %

    Median av 328 selskaper · vi har lest 101 % av de 390 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    1 810 av 2 184 lest — 83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)10-50 mill. i eiendeler75,5 %

    Median av 42 selskaper · vi har lest 101 % av de 390 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Under 0,25 kr omsetning per krone94,2 %

    Median av 26 selskaper · vi har lest 101 % av de 390 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 56,3 % og 97,3 %.

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 226 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by11,2 %

    Median av 295 selskaper · vi har lest 101 % av de 390 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    1 810 av 2 184 lest — 83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)10-50 mill. i eiendeler34,6 %

    Median av 33 selskaper · vi har lest 101 % av de 390 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Under 0,25 kr omsetning per krone32,8 %

    Median av 28 selskaper · vi har lest 101 % av de 390 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 8,6 % og 53,6 %.

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 226 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by1,86×

    Median av 294 selskaper · vi har lest 101 % av de 390 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    1 810 av 2 184 lest — 83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)10-50 mill. i eiendeler0,19×

    Median av 33 selskaper · vi har lest 101 % av de 390 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Under 0,25 kr omsetning per krone0,11×

    Median av 28 selskaper · vi har lest 101 % av de 390 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 0,04× og 0,15×.

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 226 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by6,8 %

    Median av 383 selskaper · vi har lest 101 % av de 390 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    1 810 av 2 184 lest — 83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)10-50 mill. i eiendeler3,8 %

    Median av 42 selskaper · vi har lest 101 % av de 390 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Under 0,25 kr omsetning per krone2,9 %

    Median av 28 selskaper · vi har lest 101 % av de 390 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 0,2 % og 7,4 %.

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 226 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025Last ned PDFBrønnøysundregistrene
2023Last ned PDFBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data