Hopp til innhold

PRO-TEK AS

Org.nr. 930523887Engroshandel med parfyme og kosmetikkOSLOASStiftet 2022

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

2,2 mill.Driftsinntekter
−1,2 mill.Driftsresultat
−1,2 mill.Årsresultat
236 'Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Egenkapitalandel
70,0 %
meget solid
Egenkapital i prosent av eiendelene
Totalkapitalrentabilitet
−363,5 %
negativ
Driftsresultat i prosent av eiendelene
Egenkapitalrentabilitet
−509,4 %
negativ
Årsresultat i prosent av egenkapitalen
Driftsmargin
−56,0 %
negativ
Driftsresultat i prosent av driftsinntektene
Gjeldsgrad
0,43×
lav
Gjeld delt på egenkapital
Kapitalens omløpshastighet
6,49×
høy
Driftsinntekter delt på eiendeler
  • Omløpsmidler er ikke lest fra dette regnskapet, så likviditetsgrad og arbeidskapital mangler.
  • Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.

Utvikling

0−12 '2022
303 '−535 '2023
1,7 mill.8 '2024
2,2 mill.−1,2 mill.2025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter2 190 4661 676 493302 6830
Driftskostnader3 416 8451 666 010983 03111 653
Driftsresultat−1 226 37910 483−680 348−11 653
Resultat før skatt−1 202 6227 599−681 944−11 653
Årsresultat−1 202 6227 599−534 544−11 653
Driftsmargin−56 %0,6 %−224,8 %—
Nettomargin−54,9 %0,5 %−176,6 %—

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler337 422858 949471 5964 696
Egenkapital236 067508 43383312 777
Sum gjeld101 355350 516470 763−8 082
Kortsiktig gjeld101 355350 516470 763−8 082
Egenkapitalandel70 %59,2 %0,2 %272,1 %
Balansen går oppJaJaJaJa

Ledelse og styre

Daglig lederGitanjali Rampal
Styret2 medlemmer1 menn, 1 kvinner
  • Gitanjali Rampalstyreleder
  • Satish Arora

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Engroshandel med parfyme og kosmetikk i Oslo · Alle bransjer i Oslo

Selskaper i samme gruppe

De nærmeste i omsetning blant selskapene medianen over er regnet ut fra.

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by45,7 %

    Median av 62 selskaper · vi har lest 98 % av de 86 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    202 av 248 lest — 81 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler51,8 %

    Median av 15 selskaper · vi har lest 98 % av de 86 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 35,9 % og 100,0 %.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone38,7 %

    Median av 12 selskaper · vi har lest 98 % av de 86 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 26,8 % og 45,6 %.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by4,0 %

    Median av 58 selskaper · vi har lest 98 % av de 86 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    202 av 248 lest — 81 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−4,2 %

    Median av 12 selskaper · vi har lest 98 % av de 86 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −43,4 % og 1,6 %.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone2,2 %

    Median av 17 selskaper · vi har lest 98 % av de 86 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −4,7 % og 5,4 %.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by2,15×

    Median av 58 selskaper · vi har lest 98 % av de 86 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    202 av 248 lest — 81 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler2,37×

    Median av 12 selskaper · vi har lest 98 % av de 86 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 1,53× og 3,86×.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone4,22×

    Median av 17 selskaper · vi har lest 98 % av de 86 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 3,20× og 6,07×.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by1,3 %

    Median av 80 selskaper · vi har lest 98 % av de 86 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    202 av 248 lest — 81 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−10,2 %

    Median av 24 selskaper · vi har lest 98 % av de 86 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −35,8 % og −0,7 %.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone12,0 %

    Median av 17 selskaper · vi har lest 98 % av de 86 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −21,8 % og 18,6 %.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025Last ned PDFBrønnøysundregistrene
2023Last ned PDFBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data