Hopp til innhold

NREP NSF III INVESTCO 90 AS

Org.nr. 920209653Spesielle holdingselskaperOSLOASStiftet 2017

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

—Driftsinntekter
−46 'Driftsresultat
94 'Årsresultat
2,9 mill.Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Egenkapitalandel
100,0 %
meget solid
Egenkapital i prosent av eiendelene
Totalkapitalrentabilitet
−1,6 %
negativ
Driftsresultat i prosent av eiendelene
Egenkapitalrentabilitet
3,2 %
lav
Årsresultat i prosent av egenkapitalen
Rentedekningsgrad
−3,89×
driftsresultatet dekker ikke rentene
Driftsresultat delt på rentekostnad

Utvikling

—510 '2022
—205 '2023
—230 '2024
—94 '2025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter————
Driftskostnader45 8797 069−148 776−2 499
Driftsresultat−45 879−7 069148 7762 499
Resultat før skatt93 582242 013——
Årsresultat93 582229 822205 134509 941
Driftsmargin————
Nettomargin————

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler2 932 0343 251 6553 826 3543 849 851
Egenkapital2 932 0343 232 3953 784 7103 846 792
Sum gjeld——41 6443 059
Kortsiktig gjeld——41 6443 059
Egenkapitalandel100 %99,4 %98,9 %99,9 %
Balansen går opp——JaJa

Ledelse og styre

Daglig lederJens Petter Hagen
Styret3 medlemmer2 menn, 1 kvinner
  • Jens Petter Hagenstyreleder
  • Stian Juul Bøe Sørensen
  • Janne Juhani Hakkarainen

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Selskaper i samme gruppe

De nærmeste i omsetning blant selskapene medianen over er regnet ut fra.

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by99,5 %

    Median av 183 selskaper · vi har lest 103 % av de 193 som står i registeret

  • Samme bransje i Norge98,7 %

    Median av 287 selskaper · vi har lest 96 % av de 325 som står i registeret

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler99,7 %

    Median av 52 selskaper · vi har lest 103 % av de 193 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by33,9 %

    Median av 31 selskaper · vi har lest 103 % av de 193 som står i registeret

  • Samme bransje i Norge26,0 %

    Median av 46 selskaper · vi har lest 96 % av de 325 som står i registeret

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler79,8 %

    Median av 3 selskaper · vi har lest 103 % av de 193 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −167,1 % og 83,8 %.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by0,07×

    Median av 31 selskaper · vi har lest 103 % av de 193 som står i registeret

  • Samme bransje i Norge0,06×

    Median av 46 selskaper · vi har lest 96 % av de 325 som står i registeret

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler0,07×

    Median av 3 selskaper · vi har lest 103 % av de 193 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 0,04× og 0,07×.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by−0,8 %

    Median av 196 selskaper · vi har lest 103 % av de 193 som står i registeret

  • Samme bransje i Norge−0,6 %

    Median av 307 selskaper · vi har lest 96 % av de 325 som står i registeret

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler−1,3 %

    Median av 55 selskaper · vi har lest 103 % av de 193 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 2 av 2 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025Last ned PDFBrønnøysundregistrene
2023Last ned PDFBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data