WARPDRIVE DANMARK ApS
Årsregnskap 2016–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 46 217 | 42 925 | 96 617 | 72 453 | 350 331 | −183 490 | 63 679 | 24 232 | 85 519 | −171 160 |
| Resultat før skatt | 46 659 | 42 692 | 46 280 | 69 028 | 348 571 | −183 920 | 62 894 | 23 267 | 84 471 | −174 583 |
| Årsresultat | 36 517 | 33 254 | 25 226 | 53 716 | 312 359 | −183 920 | 48 880 | 17 833 | 65 859 | −136 149 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 724 649 | 721 948 | 817 627 | 803 623 | 994 329 | 311 637 | 536 736 | 677 511 | 697 914 | 811 491 |
| Egenkapital | 202 349 | 226 831 | 252 478 | 284 452 | 287 235 | −25 124 | 158 796 | 109 917 | 92 083 | 26 224 |
| Sum gjeld | 522 300 | 495 117 | 565 149 | 519 171 | 707 094 | 336 761 | 377 940 | 567 594 | 605 831 | 785 267 |
| Kortsiktig gjeld | 518 158 | 489 679 | 548 095 | 504 859 | 671 882 | 336 761 | 369 926 | 567 594 | 605 831 | 737 922 |
| Egenkapitalandel | 27,9 % | 31,4 % | 30,9 % | 35,4 % | 28,9 % | −8,1 % | 29,6 % | 16,2 % | 13,2 % | 3,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 10 av 10 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.