Hopp til innhold

VOULEZ-VOUS AS

Org.nr. 927800993Engroshandel med bredt utvalg av nærings- og nytelsesmidlerOSLOASStiftet 2021

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

464 'Driftsinntekter
−66 'Driftsresultat
−71 'Årsresultat
59 'Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Egenkapitalandel
33,6 %
solid
Egenkapital i prosent av eiendelene
Totalkapitalrentabilitet
−37,7 %
negativ
Driftsresultat i prosent av eiendelene
Egenkapitalrentabilitet
−119,9 %
negativ
Årsresultat i prosent av egenkapitalen
Driftsmargin
−14,3 %
negativ
Driftsresultat i prosent av driftsinntektene
Gjeldsgrad
1,98×
moderat
Gjeld delt på egenkapital
Kapitalens omløpshastighet
2,63×
høy
Driftsinntekter delt på eiendeler
  • Omløpsmidler er ikke lest fra dette regnskapet, så likviditetsgrad og arbeidskapital mangler.
  • Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.

Utvikling

173 '−29 '2022
358 '81 '2023
478 '69 '2024
464 '−71 '2025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter463 634477 773358 435172 984
Driftskostnader530 088374 246267 323199 497
Driftsresultat−66 454103 52791 112−26 513
Resultat før skatt−70 800102 27491 014−28 600
Årsresultat−71 04968 81180 560−28 600
Driftsmargin−14,3 %21,7 %25,4 %−15,3 %
Nettomargin−15,3 %14,4 %22,5 %−16,5 %

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler176 487246 587165 01278 375
Egenkapital59 258130 30961 497−19 061
Sum gjeld117 229116 278103 51597 438
Kortsiktig gjeld117 22988 27850 51524 438
Egenkapitalandel33,6 %52,8 %37,3 %−24,3 %
Balansen går oppJaJaJaJa

Ledelse og styre

StyrelederFlorent Paul Chronie-De Maria
Styret2 medlemmer2 menn, 0 kvinner
  • Florent Paul Chronie-De Mariastyreleder
  • Christophe Benjamin Gilles Francois Marie Calm

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Engroshandel med bredt utvalg av nærings- og nytelsesmidler i Oslo · Alle bransjer i Oslo

Selskaper i samme gruppe

De nærmeste i omsetning blant selskapene medianen over er regnet ut fra.

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by51,3 %

    Median av 126 selskaper · vi har lest 98 % av de 168 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    444 av 538 lest — 83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler90,6 %

    Median av 42 selskaper · vi har lest 98 % av de 168 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)1,5-3 kr per krone37,9 %

    Median av 19 selskaper · vi har lest 98 % av de 168 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 15,6 % og 65,4 %.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by2,1 %

    Median av 105 selskaper · vi har lest 98 % av de 168 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    444 av 538 lest — 83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−0,3 %

    Median av 33 selskaper · vi har lest 98 % av de 168 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)1,5-3 kr per krone5,2 %

    Median av 24 selskaper · vi har lest 98 % av de 168 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −0,1 % og 12,2 %.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by2,98×

    Median av 104 selskaper · vi har lest 98 % av de 168 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    444 av 538 lest — 83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler3,19×

    Median av 33 selskaper · vi har lest 98 % av de 168 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)1,5-3 kr per krone2,05×

    Median av 24 selskaper · vi har lest 98 % av de 168 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 1,91× og 2,64×.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by0,0 %

    Median av 159 selskaper · vi har lest 98 % av de 168 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    444 av 538 lest — 83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−5,6 %

    Median av 63 selskaper · vi har lest 98 % av de 168 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)1,5-3 kr per krone13,0 %

    Median av 24 selskaper · vi har lest 98 % av de 168 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −0,2 % og 28,2 %.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025Last ned PDFBrønnøysundregistrene
2023Last ned PDFBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data