TRIDENT CALLENBERG HOLDCO NORWAY AS
Årsregnskap 2021–2024, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2024
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Merknader i regnskapet
Nesten alle årsregnskap inneholder ordene «fortsatt drift» — regnskapsloven §3-3a krever at styret bekrefter forutsetningen, og revisjonsstandarden ISA 570 beskriver den i enhver ren beretning. Her vises bare det som skiller seg fra den standardteksten.
2024Vesentlig usikkerhet om fortsatt drift
The Company's equity has declined, raising substantial doubt about the Company's ability to continue as a going concern.
2023Vesentlig usikkerhet om fortsatt drift
The Company's equity has declined, raising substantial doubt about the Company's ability to continue as a going concern.
2022Vesentlig usikkerhet om fortsatt drift
The Company's equity has declined raising substantial doubt about the Company's ability to continue as a going concern.
2021Vesentlig usikkerhet om fortsatt drift
The Company's equity has declined raising substantial doubt about the Company's ability to continue as a going concern.
Nøkkeltall 2024
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−38 220 146 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 199 268 | 0 | 0 | 0 |
| Driftskostnader | 143 137 | 74 946 | 13 440 | 23 901 |
| Driftsresultat | 56 131 | −74 946 | −13 440 | −23 901 |
| Resultat før skatt | −2 163 397 | −2 144 756 | — | — |
| Årsresultat | −2 163 397 | −2 144 756 | −18 668 400 | −17 385 680 |
| Driftsmargin | 28,2 % | — | — | — |
| Nettomargin | −1 085,7 % | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 12 040 884 | 12 033 218 | 12 009 503 | 29 103 748 |
| Egenkapital | −38 220 146 | −36 143 755 | −34 002 907 | −15 334 507 |
| Sum gjeld | 50 264 938 | 48 180 881 | 46 012 410 | 44 438 255 |
| Kortsiktig gjeld | 317 827 | 474 700 | 85 684 | 71 979 |
| Egenkapitalandel | −317,4 % | −300,4 % | −283,1 % | −52,7 % |
| Balansen går opp | Nei | Nei | Ja | Ja |
Ledelse og styre
- Clark Alexander Harmanstyreleder
- Andreas William Hennyng
Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Annen teknisk konsulentvirksomhet i Oslo · Alle bransjer i Oslo
Selskaper i samme gruppe
De nærmeste i omsetning blant selskapene medianen over er regnet ut fra.
Egenkapitalandel
- Samme bransje i samme by70,2 %
- Samme bransje i NorgeHoldt tilbake
Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.
6 675 av 8 676 lest — 77 %. Medianen vises ved 95 %.
- Samme størrelse (balansesum)10-50 mill. i eiendeler62,3 %
- Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Under 0,25 kr omsetning per krone86,6 %
- Samme antall ansatteHoldt tilbake
Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.
- Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake
Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk
Driftsmargin
- Samme bransje i samme by6,0 %
- Samme bransje i NorgeHoldt tilbake
Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.
6 675 av 8 676 lest — 77 %. Medianen vises ved 95 %.
- Samme størrelse (balansesum)10-50 mill. i eiendeler3,0 %
- Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Under 0,25 kr omsetning per krone−38,0 %
- Samme antall ansatteHoldt tilbake
Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.
- Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake
Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk
Kapitalens omløpshastighet
- Samme bransje i samme by1,03×
- Samme bransje i NorgeHoldt tilbake
Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.
6 675 av 8 676 lest — 77 %. Medianen vises ved 95 %.
- Samme størrelse (balansesum)10-50 mill. i eiendeler0,57×
- Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Under 0,25 kr omsetning per krone0,06×
- Samme antall ansatteHoldt tilbake
Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.
- Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake
Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk
Totalkapitalrentabilitet
- Samme bransje i samme by−0,8 %
- Samme bransje i NorgeHoldt tilbake
Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.
6 675 av 8 676 lest — 77 %. Medianen vises ved 95 %.
- Samme størrelse (balansesum)10-50 mill. i eiendeler−0,1 %
- Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Under 0,25 kr omsetning per krone−1,1 %
- Samme antall ansatteHoldt tilbake
Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.
- Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake
Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 2 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.
| Regnskapsår | Årsregnskap | Kilde |
|---|---|---|
| 2024 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2022 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.