Tom Boysen Holding ApS
Årsregnskap 2015–2025, lest fra 11 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 25 200 | 23 480 | 25 412 | 8 933 | −70 112 | −14 639 | −97 275 | −224 107 | −94 876 | −15 625 | −6 188 |
| Resultat før skatt | 68 315 | 399 317 | 102 106 | −280 651 | 239 592 | −12 912 | −10 533 | −239 745 | 2 831 460 | 247 123 | 155 744 |
| Årsresultat | 53 218 | 374 677 | 102 106 | −280 651 | 239 592 | −12 912 | −10 533 | −239 745 | 2 831 460 | 247 123 | 155 744 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 284 557 | 3 436 866 | 3 040 724 | 2 960 334 | 3 270 995 | 3 146 002 | 3 270 340 | 3 386 472 | 3 730 896 | 996 133 | 846 310 |
| Egenkapital | 3 049 644 | 3 118 427 | 2 861 550 | 2 873 844 | 3 267 495 | 3 138 502 | 3 259 414 | 3 375 748 | 3 718 894 | 988 633 | 841 310 |
| Sum gjeld | 234 913 | 318 439 | 179 174 | 86 490 | 3 500 | 7 500 | 10 926 | 10 724 | 12 002 | 7 500 | 5 000 |
| Kortsiktig gjeld | 234 913 | 318 439 | 179 174 | 86 490 | 3 500 | 7 500 | 10 926 | 10 724 | 12 002 | 7 500 | 5 000 |
| Egenkapitalandel | 92,8 % | 90,7 % | 94,1 % | 97,1 % | 99,9 % | 99,8 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,2 % | 99,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 11 av 11 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.