TJ EJENDOMSINVEST ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 336 979 | 255 110 | 356 442 | 108 750 | — | −158 302 | 77 157 | 254 695 | 117 516 | 343 883 | 51 862 | −97 891 | −225 556 |
| Resultat før skatt | 293 397 | 201 454 | 311 587 | 70 244 | 171 751 | −204 653 | 25 939 | 208 445 | 65 786 | 288 194 | — | — | — |
| Årsresultat | 226 740 | 154 750 | 242 642 | 53 294 | 131 431 | −103 912 | 6 887 | 150 871 | −874 | 214 431 | −8 811 | −146 104 | −271 677 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 2 290 751 | 2 299 060 | 7 574 087 | 7 592 937 | 7 730 965 | 7 636 648 | 7 842 238 | 7 948 374 | 7 772 261 | 2 520 485 | 2 371 042 | 2 526 175 | 2 369 124 |
| Egenkapital | 729 667 | 502 927 | 4 555 777 | 4 313 135 | 4 259 841 | 4 128 410 | 4 232 322 | 4 225 435 | 4 074 564 | −132 161 | −346 592 | −337 781 | −191 677 |
| Sum gjeld | 1 561 084 | 1 796 133 | 3 018 310 | 3 279 802 | 3 471 124 | 3 508 238 | 3 609 916 | 3 722 939 | 3 697 697 | 2 652 646 | 2 717 634 | 2 863 956 | 2 560 801 |
| Kortsiktig gjeld | 459 376 | 512 367 | — | — | — | — | — | — | — | 2 645 146 | 2 717 634 | 2 863 956 | 2 560 801 |
| Egenkapitalandel | 31,9 % | 21,9 % | 60,1 % | 56,8 % | 55,1 % | 54,1 % | 54 % | 53,2 % | 52,4 % | −5,2 % | −14,6 % | −13,4 % | −8,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.