Hopp til innhold

TASTY STEINKJER AS

Org.nr. 918895434Drift av restauranterSTEINKJERASStiftet 2017

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

2,6 mill.Driftsinntekter
−332 'Driftsresultat
−354 'Årsresultat
−533 'Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Totalkapitalrentabilitet
−78,5 %
negativ
Driftsresultat i prosent av eiendelene
Driftsmargin
−12,9 %
negativ
Driftsresultat i prosent av driftsinntektene
Kapitalens omløpshastighet
6,08×
høy
Driftsinntekter delt på eiendeler
  • Egenkapitalen er negativ (−533 343 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
  • Omløpsmidler er ikke lest fra dette regnskapet, så likviditetsgrad og arbeidskapital mangler.
  • Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.

Utvikling

2,5 mill.−28 '2022
2,7 mill.−48 '2023
2,9 mill.−85 '2024
2,6 mill.−354 '2025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter2 569 4622 925 6962 699 0632 474 250
Driftskostnader2 901 3223 032 3182 719 6442 513 354
Driftsresultat−331 860−106 622−20 581−39 104
Resultat før skatt−334 440−108 734−22 712−49 479
Årsresultat−354 382−84 812−48 473−27 698
Driftsmargin−12,9 %−3,6 %−0,8 %−1,6 %
Nettomargin−13,8 %−2,9 %−1,8 %−1,1 %

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler422 493289 242287 009450 161
Egenkapital−533 343−178 961−94 148−45 676
Sum gjeld955 835468 202381 157495 836
Kortsiktig gjeld955 835468 202334 068420 291
Egenkapitalandel−126,2 %−61,9 %−32,8 %−10,1 %
Balansen går oppJaJaJaJa

Ledelse og styre

Daglig lederOmid Nazari
StyrelederJamshid Abdullhakim Nazari
Styret1 medlemmer1 menn, 0 kvinner

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Drift av restauranter i Steinkjer · Alle bransjer i Steinkjer

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by21,6 %

    Median av 19 selskaper · vi har lest 100 % av de 25 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 13,1 % og 47,8 %.

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    6 449 av 7 745 lest — 83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler25,0 %

    Median av 7 selskaper · vi har lest 100 % av de 25 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 13,1 % og 54,1 %.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone13,8 %

    Median av 10 selskaper · vi har lest 100 % av de 25 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 5,1 % og 27,9 %.

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 213 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by3,1 %

    Median av 20 selskaper · vi har lest 100 % av de 25 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −3,1 % og 8,6 %.

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    6 449 av 7 745 lest — 83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler2,2 %

    Median av 7 selskaper · vi har lest 100 % av de 25 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −4,1 % og 9,1 %.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone2,2 %

    Median av 13 selskaper · vi har lest 100 % av de 25 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −2,2 % og 6,4 %.

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 213 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by3,78×

    Median av 20 selskaper · vi har lest 100 % av de 25 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 2,31× og 4,94×.

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    6 449 av 7 745 lest — 83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler4,80×

    Median av 7 selskaper · vi har lest 100 % av de 25 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 2,91× og 8,36×.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone4,47×

    Median av 13 selskaper · vi har lest 100 % av de 25 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 3,79× og 5,64×.

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 213 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by3,3 %

    Median av 24 selskaper · vi har lest 100 % av de 25 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −4,7 % og 21,6 %.

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    6 449 av 7 745 lest — 83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−2,6 %

    Median av 10 selskaper · vi har lest 100 % av de 25 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −16,7 % og 33,2 %.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone17,8 %

    Median av 13 selskaper · vi har lest 100 % av de 25 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −20,0 % og 36,1 %.

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 213 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025ikke arkivertBrønnøysundregistrene
2023ikke arkivertBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data