TANDLÆGEHOLDINGSELSKABET PARLY JAKOBSEN ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 295 865 | −72 176 | −39 448 | 50 232 | −162 761 | 317 311 | 177 507 | −333 988 | −67 407 | 183 057 | 103 019 | −26 833 | −56 494 | −37 481 |
| Årsresultat | 354 431 | −72 176 | −84 345 | 53 484 | −159 275 | 371 464 | 177 507 | −378 043 | −63 327 | 186 956 | 106 682 | −23 198 | −45 220 | −29 373 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 385 875 | 13 043 | 67 559 | 134 444 | 66 178 | 225 600 | 0 | 0 | 44 055 | 53 488 | 36 076 | 32 413 | 28 778 | 25 612 |
| Egenkapital | 97 536 | −256 895 | −184 719 | −100 374 | −153 858 | 5 416 | −366 048 | −543 555 | −165 512 | −102 185 | −289 141 | −395 823 | −372 625 | −319 297 |
| Sum gjeld | 288 339 | 269 938 | 252 278 | 234 818 | 220 036 | 220 184 | 366 048 | 543 555 | 209 567 | 155 673 | 325 217 | 428 236 | 401 403 | 344 909 |
| Kortsiktig gjeld | 288 339 | 269 938 | 252 278 | 234 818 | 220 036 | 220 184 | — | — | — | 155 673 | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 25,3 % | −1 969,6 % | −273,4 % | −74,7 % | −232,5 % | 2,4 % | — | — | −375,7 % | −191 % | −801,5 % | −1 221,2 % | −1 294,8 % | −1 246,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.