REPAIR COMMUNITY AS
Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−91 984 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 166 612 | 181 425 | 81 949 | 289 828 |
| Driftskostnader | 226 617 | 612 299 | 1 459 651 | 274 365 |
| Driftsresultat | −60 005 | −430 874 | −1 377 702 | 15 463 |
| Resultat før skatt | −65 929 | −432 008 | −1 377 421 | 15 463 |
| Årsresultat | −65 929 | −432 008 | −1 377 421 | 15 463 |
| Driftsmargin | −36 % | −237,5 % | — | 5,3 % |
| Nettomargin | −39,6 % | −238,1 % | — | 5,3 % |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 35 926 | 37 972 | 468 533 | 141 403 |
| Egenkapital | −91 984 | −26 054 | 405 953 | 10 014 |
| Sum gjeld | 127 910 | 64 026 | 62 580 | 131 389 |
| Kortsiktig gjeld | 127 910 | 64 026 | 62 580 | 131 389 |
| Egenkapitalandel | −256 % | −68,6 % | 86,6 % | 7,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja |
Ledelse og styre
- Ole Cato Holdenstyreleder
- Sheo Shankar Kumar
Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.
| Regnskapsår | Årsregnskap | Kilde |
|---|---|---|
| 2025 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2023 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.