Hopp til innhold

RAA-HOLDING AS.

Org.nr. 930806781UoppgittMO I RANAASStiftet 2023

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

0Driftsinntekter
−25 'Driftsresultat
−17Årsresultat
1,5 mill.Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Egenkapitalandel
99,4 %
meget solid
Egenkapital i prosent av eiendelene
Totalkapitalrentabilitet
−1,7 %
negativ
Driftsresultat i prosent av eiendelene
Egenkapitalrentabilitet
0,0 %
negativ
Årsresultat i prosent av egenkapitalen
Gjeldsgrad
0,01×
lav
Gjeld delt på egenkapital
  • Selskapet oppgir ingen driftsinntekter. Driftsmargin og kapitalens omløpshastighet er derfor ikke regnet ut.
  • Omløpsmidler er ikke lest fra dette regnskapet, så likviditetsgrad og arbeidskapital mangler.
  • Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.

Utvikling

0−8 '2022
0−8 '2023
01,7 mill.2024
0−172025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter0000
Driftskostnader−25 386−10 3437 5500
Driftsresultat−25 386−10 343−7 5500
Resultat før skatt−17 8311 739 657−7 5430
Årsresultat−171 732 042−7 543−7 543
Driftsmargin————
Nettomargin————

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler1 496 0812 135 313387 1730
Egenkapital1 486 6691 504 50022 4580
Sum gjeld9 412630 813364 7150
Kortsiktig gjeld3 162274 563——
Egenkapitalandel99,4 %70,5 %5,8 %—
Balansen går oppJaJaJaJa

Ledelse og styre

Daglig lederRobin André Arnes
Styret2 medlemmer1 menn, 1 kvinner
  • Robin André Arnesstyreleder
  • Iselin-Anine Lysfjord

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Uoppgitt i Rana · Alle bransjer i Rana

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by90,0 %

    Median av 141 selskaper · vi har lest 104 % av de 159 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    36 627 av 46 061 lest — 80 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler93,0 %

    Median av 44 selskaper · vi har lest 104 % av de 159 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by19,3 %

    Median av 21 selskaper · vi har lest 104 % av de 159 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −127,3 % og 43,7 %.

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    36 627 av 46 061 lest — 80 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler8,3 %

    Median av 4 selskaper · vi har lest 104 % av de 159 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −33,8 % og 39,3 %.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by0,31×

    Median av 21 selskaper · vi har lest 104 % av de 159 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 0,11× og 0,41×.

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    36 627 av 46 061 lest — 80 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler0,20×

    Median av 4 selskaper · vi har lest 104 % av de 159 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 0,09× og 0,31×.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by−0,9 %

    Median av 155 selskaper · vi har lest 104 % av de 159 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    36 627 av 46 061 lest — 80 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler−0,6 %

    Median av 47 selskaper · vi har lest 104 % av de 159 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025ikke arkivertBrønnøysundregistrene
2023ikke arkivertBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data