Hopp til innhold

MEGA SUSHI AS

Org.nr. 922202389Catering for arrangementerOSLOASStiftet 20197 ansatte

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

4,2 mill.Driftsinntekter
19 'Driftsresultat
19 'Årsresultat
−487 'Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Totalkapitalrentabilitet
5,1 %
god
Driftsresultat i prosent av eiendelene
Driftsmargin
0,4 %
lav
Driftsresultat i prosent av driftsinntektene
Kapitalens omløpshastighet
11,41×
høy
Driftsinntekter delt på eiendeler
  • Egenkapitalen er negativ (−486 879 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
  • Omløpsmidler er ikke lest fra dette regnskapet, så likviditetsgrad og arbeidskapital mangler.
  • Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.

Utvikling

3,7 mill.−320 '2022
4,2 mill.419 '2023
4,3 mill.145 '2024
4,2 mill.19 '2025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter4 189 9414 346 5084 213 0303 652 525
Driftskostnader4 171 0934 201 6973 794 2793 972 737
Driftsresultat18 847144 810418 751−320 212
Resultat før skatt18 625144 810418 678−320 303
Årsresultat18 625144 810418 678−320 303
Driftsmargin0,4 %3,3 %9,9 %−8,8 %
Nettomargin0,4 %3,3 %9,9 %−8,8 %

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler367 160271 609248 888143 356
Egenkapital−486 879−505 504−650 314−1 068 991
Sum gjeld854 039777 113899 2021 212 347
Kortsiktig gjeld854 039777 113899 2021 212 347
Egenkapitalandel−132,6 %−186,1 %−261,3 %−745,7 %
Balansen går oppJaJaJaJa

Ledelse og styre

Daglig lederTuyet Minh Thi Pham
StyrelederNgoc-Tu Tran
Styret1 medlemmer

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Catering for arrangementer i Oslo · Alle bransjer i Oslo

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by38,9 %

    Median av 111 selskaper · vi har lest 98 % av de 173 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    625 av 825 lest — 76 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler57,3 %

    Median av 48 selskaper · vi har lest 98 % av de 173 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone28,3 %

    Median av 33 selskaper · vi har lest 98 % av de 173 som står i registeret

  • Samme antall ansatte5-9 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    17 754 av 24 821 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by1,2 %

    Median av 137 selskaper · vi har lest 98 % av de 173 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    625 av 825 lest — 76 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−0,6 %

    Median av 69 selskaper · vi har lest 98 % av de 173 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone−0,8 %

    Median av 61 selskaper · vi har lest 98 % av de 173 som står i registeret

  • Samme antall ansatte5-9 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    17 754 av 24 821 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by2,77×

    Median av 136 selskaper · vi har lest 98 % av de 173 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    625 av 825 lest — 76 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler3,70×

    Median av 68 selskaper · vi har lest 98 % av de 173 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone5,34×

    Median av 61 selskaper · vi har lest 98 % av de 173 som står i registeret

  • Samme antall ansatte5-9 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    17 754 av 24 821 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by−0,1 %

    Median av 162 selskaper · vi har lest 98 % av de 173 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    625 av 825 lest — 76 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−8,2 %

    Median av 91 selskaper · vi har lest 98 % av de 173 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone−5,5 %

    Median av 61 selskaper · vi har lest 98 % av de 173 som står i registeret

  • Samme antall ansatte5-9 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    17 754 av 24 821 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025Last ned PDFBrønnøysundregistrene
2023Last ned PDFBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data

MEGA SUSHI AS — regnskapstall 2022–2025 — Unrealfund