Hopp til innhold

LY'S NAILS & BEAUTY AS

Org.nr. 927279916SkjønnhetspleieOSLOASStiftet 2021

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

370 'Driftsinntekter
−55 'Driftsresultat
−72 'Årsresultat
19 'Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Egenkapitalandel
13,8 %
svak
Egenkapital i prosent av eiendelene
Totalkapitalrentabilitet
−39,5 %
negativ
Driftsresultat i prosent av eiendelene
Egenkapitalrentabilitet
−377,4 %
negativ
Årsresultat i prosent av egenkapitalen
Driftsmargin
−14,8 %
negativ
Driftsresultat i prosent av driftsinntektene
Gjeldsgrad
6,22×
meget høy
Gjeld delt på egenkapital
Kapitalens omløpshastighet
2,68×
høy
Driftsinntekter delt på eiendeler
  • Omløpsmidler er ikke lest fra dette regnskapet, så likviditetsgrad og arbeidskapital mangler.
  • Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.

Utvikling

002022
564 '−66 '2023
285 '13 '2024
370 '−72 '2025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter370 055285 480564 0340
Driftskostnader424 693270 980647 8050
Driftsresultat−54 63814 500−83 7720
Resultat før skatt−56 93216 688−84 1940
Årsresultat−72 21513 498−65 7210
Driftsmargin−14,8 %5,1 %−14,9 %—
Nettomargin−19,5 %4,7 %−11,7 %—

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler138 236127 841186 896236 560
Egenkapital19 136116 289102 791168 513
Sum gjeld119 10111 55284 10468 047
Kortsiktig gjeld51 37111 55284 10468 047
Egenkapitalandel13,8 %91 %55 %71,2 %
Balansen går oppJaJaJaJa

Ledelse og styre

Daglig lederThi My Hoang Luong
Styret1 medlemmer0 menn, 1 kvinner

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Skjønnhetspleie i Oslo · Alle bransjer i Oslo

Selskaper i samme gruppe

De nærmeste i omsetning blant selskapene medianen over er regnet ut fra.

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by36,4 %

    Median av 116 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    803 av 941 lest — 85 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler43,7 %

    Median av 79 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)1,5-3 kr per krone38,7 %

    Median av 31 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 250 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by1,5 %

    Median av 162 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    803 av 941 lest — 85 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−0,2 %

    Median av 121 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)1,5-3 kr per krone6,6 %

    Median av 40 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 250 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by3,18×

    Median av 162 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    803 av 941 lest — 85 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler3,70×

    Median av 121 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)1,5-3 kr per krone2,30×

    Median av 40 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 250 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by0,0 %

    Median av 186 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    803 av 941 lest — 85 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−0,6 %

    Median av 144 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)1,5-3 kr per krone14,8 %

    Median av 40 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 250 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025Last ned PDFBrønnøysundregistrene
2023Last ned PDFBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data