LJL HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −7 000 | −7 003 | −7 003 | −7 002 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 8 030 | 198 012 | −120 565 | 798 856 | 486 413 | 43 800 | 157 058 | 162 989 | 344 366 | — | — | — | — |
| Årsresultat | 9 042 | 198 452 | −119 324 | 756 528 | 505 646 | 62 744 | 158 774 | 165 739 | 347 534 | 532 812 | 303 433 | 397 111 | 63 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 4 271 404 | 4 289 610 | 4 137 042 | 4 358 891 | 3 894 252 | 4 338 890 | 3 136 951 | 3 276 411 | 3 197 659 | 3 124 978 | 2 865 007 | 2 728 053 | 2 598 000 |
| Egenkapital | 3 890 767 | 4 003 725 | 3 923 072 | 4 099 596 | 3 399 568 | 2 949 222 | 2 940 477 | 2 834 603 | 2 720 564 | 2 423 630 | 1 890 818 | 1 637 285 | 1 339 000 |
| Sum gjeld | 380 637 | 285 885 | 213 970 | 259 295 | 494 684 | 1 389 668 | 196 474 | 441 808 | 477 095 | 701 348 | 974 189 | 1 090 768 | 1 259 000 |
| Kortsiktig gjeld | 380 637 | 285 885 | 213 970 | 259 295 | 494 684 | 1 389 668 | 196 474 | 441 808 | 477 095 | 701 348 | 974 189 | 1 090 768 | 1 259 000 |
| Egenkapitalandel | 91,1 % | 93,3 % | 94,8 % | 94,1 % | 87,3 % | 68 % | 93,7 % | 86,5 % | 85,1 % | 77,6 % | 66 % | 60 % | 51,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.