JVN SOLRØD HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 312 228 | 665 969 | 490 013 | 299 822 | 293 159 | 123 306 | 295 111 | 281 027 | 267 234 | 105 293 | — | 226 724 | 207 080 |
| Årsresultat | 312 228 | 665 969 | 490 013 | 299 822 | 293 159 | 123 306 | 295 111 | 281 027 | 267 234 | 105 293 | 239 988 | 226 724 | 201 114 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 430 910 | 1 718 682 | 1 152 713 | 962 700 | 962 878 | 816 609 | 1 143 303 | 1 148 067 | 1 221 040 | 993 302 | 924 185 | 798 397 | 619 911 |
| Egenkapital | 1 425 535 | 1 713 307 | 1 147 338 | 957 325 | 957 503 | 789 344 | 1 116 038 | 1 120 927 | 1 189 900 | 973 266 | 917 872 | 792 085 | 613 661 |
| Sum gjeld | 5 375 | 5 375 | 5 375 | 5 375 | 5 375 | 27 265 | 27 265 | 27 140 | 31 140 | 20 036 | 6 313 | 6 312 | 6 250 |
| Kortsiktig gjeld | 5 375 | 5 375 | 5 375 | 5 375 | 5 375 | 27 265 | 27 265 | 27 140 | 31 140 | 20 036 | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 99,6 % | 99,7 % | 99,5 % | 99,4 % | 99,4 % | 96,7 % | 97,6 % | 97,6 % | 97,4 % | 98 % | 99,3 % | 99,2 % | 99 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.