Hopp til innhold

INFOTICA AS

Org.nr. 928128245Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemerOSLOASStiftet 2021

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

0Driftsinntekter
0Driftsresultat
0Årsresultat
30 'Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Egenkapitalandel
85,7 %
meget solid
Egenkapital i prosent av eiendelene
Totalkapitalrentabilitet
0,0 %
lav
Driftsresultat i prosent av eiendelene
Egenkapitalrentabilitet
0,0 %
lav
Årsresultat i prosent av egenkapitalen
  • Selskapet oppgir ingen driftsinntekter. Driftsmargin og kapitalens omløpshastighet er derfor ikke regnet ut.
  • Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.

Utvikling

155 '29 '2022
23 '1 '2023
43 '16 '2024
002025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter043 00023 000155 000
Driftskostnader22 000126 000
Driftsresultat016 0001 00029 000
Resultat før skatt016 000
Årsresultat016 0001 00029 000
Driftsmargin18,7 %
Nettomargin18,7 %

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler35 00035 00030 00030 000
Egenkapital30 00030 00030 00030 000
Sum gjeld00
Kortsiktig gjeld
Egenkapitalandel85,7 %85,7 %100 %100 %
Balansen går oppJaJa

Ledelse og styre

Daglig lederS M Mamun Ar Rashid
Styret1 medlemmer

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by64,9 %

    Median av 2010 selskaper · vi har lest 96 % av de 2 474 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    5 871 av 7 109 lest83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler78,2 %

    Median av 817 selskaper · vi har lest 96 % av de 2 474 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteIngen ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    94 817 av 254 606 lest37 %. Medianen vises ved 95 %.

    Selskaper uten ansatte utgjør sju av ti og er en blandet gruppe — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper som tar utbytte i stedet for lønn.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by7,7 %

    Median av 1507 selskaper · vi har lest 96 % av de 2 474 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    5 871 av 7 109 lest83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler6,0 %

    Median av 539 selskaper · vi har lest 96 % av de 2 474 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteIngen ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    94 817 av 254 606 lest37 %. Medianen vises ved 95 %.

    Selskaper uten ansatte utgjør sju av ti og er en blandet gruppe — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper som tar utbytte i stedet for lønn.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by1,46×

    Median av 1503 selskaper · vi har lest 96 % av de 2 474 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    5 871 av 7 109 lest83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler1,67×

    Median av 535 selskaper · vi har lest 96 % av de 2 474 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteIngen ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    94 817 av 254 606 lest37 %. Medianen vises ved 95 %.

    Selskaper uten ansatte utgjør sju av ti og er en blandet gruppe — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper som tar utbytte i stedet for lønn.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by0,0 %

    Median av 2316 selskaper · vi har lest 96 % av de 2 474 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    5 871 av 7 109 lest83 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−3,8 %

    Median av 1027 selskaper · vi har lest 96 % av de 2 474 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteIngen ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    94 817 av 254 606 lest37 %. Medianen vises ved 95 %.

    Selskaper uten ansatte utgjør sju av ti og er en blandet gruppe — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper som tar utbytte i stedet for lønn.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 2 av 2 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025Last ned PDFBrønnøysundregistrene
2023Last ned PDFBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data