Hopp til innhold

HEYERDAHL HOLDING INVEST AS

Org.nr. 989130617Bygging av andre anlegg ikke nevnt annet stedOSLOASStiftet 2005

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

0Driftsinntekter
−106 'Driftsresultat
−8 mill.Årsresultat
−6,9 mill.Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Totalkapitalrentabilitet
−11,6 %
negativ
Driftsresultat i prosent av eiendelene
  • Egenkapitalen er negativ (−6 870 899 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
  • Selskapet oppgir ingen driftsinntekter. Driftsmargin og kapitalens omløpshastighet er derfor ikke regnet ut.
  • Omløpsmidler er ikke lest fra dette regnskapet, så likviditetsgrad og arbeidskapital mangler.
  • Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.

Utvikling

03 '2022
015 '2023
0−3,7 mill.2024
0−8 mill.2025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter0000
Driftskostnader105 53657 32077 27376 396
Driftsresultat−105 536−57 320−77 273−76 396
Resultat før skatt−8 018 600−3 663 49418 9573 911
Årsresultat−8 018 600−3 663 43314 7963 051
Driftsmargin————
Nettomargin————

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler910 7013 173 5226 827 4006 807 457
Egenkapital−6 870 8991 147 7014 811 1344 796 337
Sum gjeld7 781 6002 025 8212 016 2662 011 120
Kortsiktig gjeld11 34015 5616 006860
Egenkapitalandel−754,5 %36,2 %70,5 %70,5 %
Balansen går oppJaJaJaJa

Ledelse og styre

Daglig lederSteinar Odd Heyerdahl
Styret2 medlemmer
  • Steinar Odd Heyerdahlstyreleder
  • Christian Harlem Heyerdahl

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Bygging av andre anlegg ikke nevnt annet sted i Oslo · Alle bransjer i Oslo

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by57,7 %

    Median av 11 selskaper · vi har lest 150 % av de 8 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 21,3 % og 83,2 %.

  • Samme bransje i Norge40,8 %

    Median av 88 selskaper · vi har lest 139 % av de 79 som står i registeret

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler · i hele Norge59,5 %

    Median av 26 selskaper · vi har lest 139 % av de 79 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 25,6 % og 82,7 %.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by9,1 %

    Median av 11 selskaper · vi har lest 150 % av de 8 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 2,3 % og 34,7 %.

  • Samme bransje i Norge1,0 %

    Median av 96 selskaper · vi har lest 139 % av de 79 som står i registeret

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler · i hele Norge−0,7 %

    Median av 30 selskaper · vi har lest 139 % av de 79 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by1,15×

    Median av 11 selskaper · vi har lest 150 % av de 8 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 0,17× og 3,59×.

  • Samme bransje i Norge1,91×

    Median av 96 selskaper · vi har lest 139 % av de 79 som står i registeret

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler · i hele Norge2,30×

    Median av 30 selskaper · vi har lest 139 % av de 79 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by3,9 %

    Median av 12 selskaper · vi har lest 150 % av de 8 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 0,8 % og 10,5 %.

  • Samme bransje i Norge−0,4 %

    Median av 110 selskaper · vi har lest 139 % av de 79 som står i registeret

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler · i hele Norge−5,6 %

    Median av 36 selskaper · vi har lest 139 % av de 79 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Holdt tilbake

    Dette selskapet har ikke tallet gruppen deles inn etter, så det finnes ingen gruppe å plassere det i.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025Last ned PDFBrønnøysundregistrene
2023Last ned PDFBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data