Hopp til innhold

HASSELBAKKEN AS

Org.nr. 920736483Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangørerOSLOASStiftet 2018

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

33 'Driftsinntekter
−138 'Driftsresultat
−60 'Årsresultat
888 'Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Egenkapitalandel
81,8 %
meget solid
Egenkapital i prosent av eiendelene
Totalkapitalrentabilitet
−12,7 %
negativ
Driftsresultat i prosent av eiendelene
Egenkapitalrentabilitet
−6,7 %
negativ
Årsresultat i prosent av egenkapitalen
Driftsmargin
−424,0 %
negativ
Driftsresultat i prosent av driftsinntektene
Gjeldsgrad
0,22×
lav
Gjeld delt på egenkapital
Kapitalens omløpshastighet
0,03×
lav
Driftsinntekter delt på eiendeler
  • Omløpsmidler er ikke lest fra dette regnskapet, så likviditetsgrad og arbeidskapital mangler.
  • Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.

Utvikling

3,5 mill.295 '2022
5,3 mill.640 '2023
35 '−65 '2024
33 '−60 '2025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter32 57734 9145 327 6473 515 220
Driftskostnader170 696186 9104 480 8603 098 004
Driftsresultat−138 119−151 996846 786417 215
Resultat før skatt−76 567−81 604821 280378 642
Årsresultat−59 722−64 743640 140295 067
Driftsmargin——15,9 %11,9 %
Nettomargin——12 %8,4 %

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler1 085 0441 227 0101 839 0952 987 193
Egenkapital887 853947 5751 012 318372 178
Sum gjeld197 191279 434826 7772 615 015
Kortsiktig gjeld197 191279 434826 7772 615 015
Egenkapitalandel81,8 %77,2 %55 %12,5 %
Balansen går oppJaJaJaJa

Ledelse og styre

StyrelederSimen Einebærholm
Styret3 medlemmer3 menn, 0 kvinner
  • Simen Einebærholmstyreleder
  • Aleksander Kuster Erichsen
  • Sven Erik Fuglerud Brastad

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører i Oslo · Alle bransjer i Oslo

Selskaper i samme gruppe

De nærmeste i omsetning blant selskapene medianen over er regnet ut fra.

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by59,4 %

    Median av 137 selskaper · vi har lest 100 % av de 181 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    762 av 1 046 lest — 73 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler52,8 %

    Median av 50 selskaper · vi har lest 100 % av de 181 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Under 0,25 kr omsetning per krone61,9 %

    Median av 12 selskaper · vi har lest 100 % av de 181 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 53,2 % og 81,4 %.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by0,7 %

    Median av 123 selskaper · vi har lest 100 % av de 181 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    762 av 1 046 lest — 73 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler3,9 %

    Median av 46 selskaper · vi har lest 100 % av de 181 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Under 0,25 kr omsetning per krone−172,0 %

    Median av 16 selskaper · vi har lest 100 % av de 181 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −829,3 % og −16,1 %.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by1,65×

    Median av 123 selskaper · vi har lest 100 % av de 181 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    762 av 1 046 lest — 73 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler1,60×

    Median av 46 selskaper · vi har lest 100 % av de 181 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Under 0,25 kr omsetning per krone0,04×

    Median av 16 selskaper · vi har lest 100 % av de 181 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 0,02× og 0,10×.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by−0,5 %

    Median av 174 selskaper · vi har lest 100 % av de 181 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    762 av 1 046 lest — 73 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler0,8 %

    Median av 55 selskaper · vi har lest 100 % av de 181 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Under 0,25 kr omsetning per krone−10,2 %

    Median av 16 selskaper · vi har lest 100 % av de 181 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −23,3 % og 0,0 %.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025Last ned PDFBrønnøysundregistrene
2023Last ned PDFBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data

HASSELBAKKEN AS — regnskapstall 2022–2025 — Unrealfund