HARBO VVS ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 323 465 | 477 806 | −378 490 | 436 777 | 616 236 | 343 958 | 196 683 | 394 149 | −151 911 | 216 350 | 43 819 | 15 929 | 0 |
| Resultat før skatt | 322 822 | 440 767 | −428 421 | 390 766 | 593 080 | 333 197 | 173 761 | 349 997 | −172 330 | 190 535 | 9 762 | 7 853 | 0 |
| Årsresultat | 243 894 | 335 569 | −343 785 | 292 687 | 449 758 | 255 442 | 133 723 | 283 127 | −172 725 | 147 479 | 40 914 | 5 222 | 0 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 2 440 093 | 2 588 873 | 2 746 031 | 3 709 244 | 3 442 147 | 2 570 282 | 2 444 771 | 2 194 150 | 1 427 085 | 1 808 149 | 1 259 321 | 770 176 | 0 |
| Egenkapital | 1 251 305 | 1 007 411 | 671 842 | 1 015 627 | 972 940 | 773 182 | 517 740 | 384 016 | 100 889 | 273 615 | 126 136 | 85 222 | 0 |
| Sum gjeld | 1 188 788 | 1 581 462 | 2 074 189 | 2 693 617 | 2 469 207 | 1 797 100 | 1 927 031 | 1 810 134 | 1 326 196 | 1 534 534 | 1 133 185 | 684 954 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | 1 951 418 | — | — | — | 1 927 031 | 1 810 134 | — | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 51,3 % | 38,9 % | 24,5 % | 27,4 % | 28,3 % | 30,1 % | 21,2 % | 17,5 % | 7,1 % | 15,1 % | 10 % | 11,1 % | — |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.