DMD INVEST ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−362 177 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −130 841 | 59 900 | −13 331 | −98 620 | 93 207 | — | 723 031 | 15 302 | −120 539 | −7 992 | 218 677 | −115 091 | −295 937 | −97 327 |
| Resultat før skatt | −153 720 | 33 051 | −43 721 | −116 169 | 75 687 | −23 789 | 667 335 | −64 257 | −156 808 | −45 241 | 179 215 | −181 856 | −300 879 | −134 471 |
| Årsresultat | −153 720 | 33 051 | −43 721 | −116 169 | 75 687 | −23 789 | 667 335 | −64 257 | −156 808 | −45 241 | 179 215 | −181 856 | −423 470 | −125 830 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 152 644 | 290 833 | 375 816 | 446 774 | 535 618 | 733 046 | 856 830 | 539 329 | 267 397 | 421 676 | 567 517 | 298 500 | 507 193 | 779 658 |
| Egenkapital | −362 177 | −208 457 | −241 507 | −197 786 | −81 617 | −157 304 | −133 515 | −800 849 | −736 591 | −579 783 | −534 542 | −713 757 | −531 901 | −108 429 |
| Sum gjeld | 514 821 | 499 290 | 617 323 | 644 560 | 617 235 | 890 350 | 990 345 | 1 340 178 | 1 003 988 | 1 001 459 | 1 102 059 | 1 012 257 | 1 039 093 | 888 087 |
| Kortsiktig gjeld | 514 821 | 499 290 | 544 252 | 536 114 | 470 006 | 607 646 | 848 737 | 1 162 544 | 1 003 988 | 1 001 459 | 1 102 059 | 1 012 257 | — | — |
| Egenkapitalandel | −237,3 % | −71,7 % | −64,3 % | −44,3 % | −15,2 % | −21,5 % | −15,6 % | −148,5 % | −275,5 % | −137,5 % | −94,2 % | −239,1 % | −104,9 % | −13,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.