Hopp til innhold

DISEN HUDPLEIE AS

Org.nr. 999631029SkjønnhetspleieOSLOASStiftet 2013

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

983 'Driftsinntekter
53 'Driftsresultat
43 'Årsresultat
−2,6 mill.Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Totalkapitalrentabilitet
74,0 %
meget god
Driftsresultat i prosent av eiendelene
Driftsmargin
5,4 %
god
Driftsresultat i prosent av driftsinntektene
Kapitalens omløpshastighet
13,78×
høy
Driftsinntekter delt på eiendeler
  • Egenkapitalen er negativ (−2 642 958 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
  • Omløpsmidler er ikke lest fra dette regnskapet, så likviditetsgrad og arbeidskapital mangler.
  • Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.

Utvikling

721 '−77 '2022
867 '−22 '2023
1 mill.−17 '2024
983 '43 '2025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter982 7061 025 642866 927721 229
Driftskostnader929 9311 039 422892 481817 728
Driftsresultat52 775−13 780−25 554−96 499
Resultat før skatt43 349−16 723−27 616−98 686
Årsresultat43 349−16 723−21 540−76 975
Driftsmargin5,4 %−1,3 %−2,9 %−13,4 %
Nettomargin4,4 %−1,6 %−2,5 %−10,7 %

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler71 32877 833122 146113 157
Egenkapital−2 642 958−2 686 307−2 615 985−2 594 446
Sum gjeld2 714 2872 764 1402 738 1312 707 603
Kortsiktig gjeld2 714 2872 764 1402 738 1312 707 603
Egenkapitalandel−3 705,4 %−3 451,4 %−2 141,7 %−2 292,8 %
Balansen går oppJaJaJaJa

Ledelse og styre

Daglig lederSara Teitrem
Styret2 medlemmer
  • Sara Teitremstyreleder
  • Tom Arne Teitrem

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Skjønnhetspleie i Oslo · Alle bransjer i Oslo

Selskaper i samme gruppe

De nærmeste i omsetning blant selskapene medianen over er regnet ut fra.

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by35,9 %

    Median av 117 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    803 av 941 lest — 85 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler43,2 %

    Median av 80 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone22,9 %

    Median av 44 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 250 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by1,3 %

    Median av 162 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    803 av 941 lest — 85 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−0,2 %

    Median av 121 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone0,2 %

    Median av 87 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 250 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by3,13×

    Median av 162 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    803 av 941 lest — 85 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler3,58×

    Median av 121 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone4,27×

    Median av 87 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 250 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by0,0 %

    Median av 186 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    803 av 941 lest — 85 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−0,9 %

    Median av 144 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone0,8 %

    Median av 87 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 250 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025Last ned PDFBrønnøysundregistrene
2023Last ned PDFBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data