Hopp til innhold

DHAMMA AS

Org.nr. 921161956Andre sosialtjenester uten botilbud ellersOSLOASStiftet 2018

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

669 'Driftsinntekter
129 'Driftsresultat
129 'Årsresultat
−23 'Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Totalkapitalrentabilitet
70,4 %
meget god
Driftsresultat i prosent av eiendelene
Driftsmargin
19,3 %
meget god
Driftsresultat i prosent av driftsinntektene
Kapitalens omløpshastighet
3,65×
høy
Driftsinntekter delt på eiendeler
  • Egenkapitalen er negativ (−23 059 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
  • Omløpsmidler er ikke lest fra dette regnskapet, så likviditetsgrad og arbeidskapital mangler.
  • Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.

Utvikling

—02022
—−9 '2023
150 '−23 '2024
669 '129 '2025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter668 937150 100——
Driftskostnader539 859173 5069 0140
Driftsresultat129 078−23 406−9 0140
Resultat før skatt129 078−23 406−9 0140
Årsresultat129 078−23 406−9 0140
Driftsmargin19,3 %−15,6 %——
Nettomargin19,3 %−15,6 %——

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler183 36117 48400
Egenkapital−23 059−152 137−128 7310
Sum gjeld206 420169 621128 7310
Kortsiktig gjeld206 420169 621128 7310
Egenkapitalandel−12,6 %−870,1 %——
Balansen går oppJaJaJaJa

Ledelse og styre

Daglig lederKent Rodcha-Em
Styret1 medlemmer1 menn, 0 kvinner

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Andre sosialtjenester uten botilbud ellers i Oslo · Alle bransjer i Oslo

Selskaper i samme gruppe

De nærmeste i omsetning blant selskapene medianen over er regnet ut fra.

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by80,1 %

    Median av 23 selskaper · vi har lest 97 % av de 30 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 44,8 % og 98,8 %.

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    156 av 227 lest — 69 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler91,7 %

    Median av 15 selskaper · vi har lest 97 % av de 30 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 63,2 % og 100,0 %.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone41,0 %

    Median av 4 selskaper · vi har lest 97 % av de 30 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 17,4 % og 67,6 %.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by−12,4 %

    Median av 16 selskaper · vi har lest 97 % av de 30 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −87,4 % og 12,9 %.

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    156 av 227 lest — 69 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−7,5 %

    Median av 8 selskaper · vi har lest 97 % av de 30 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −87,4 % og 19,7 %.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone−16,5 %

    Median av 5 selskaper · vi har lest 97 % av de 30 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −16,8 % og 1,7 %.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by0,81×

    Median av 16 selskaper · vi har lest 97 % av de 30 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 0,28× og 3,27×.

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    156 av 227 lest — 69 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler0,94×

    Median av 8 selskaper · vi har lest 97 % av de 30 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 0,65× og 8,89×.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone8,37×

    Median av 5 selskaper · vi har lest 97 % av de 30 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 3,60× og 10,45×.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by−2,4 %

    Median av 27 selskaper · vi har lest 97 % av de 30 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −49,1 % og 0,9 %.

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    156 av 227 lest — 69 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−6,7 %

    Median av 16 selskaper · vi har lest 97 % av de 30 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −50,1 % og 0,5 %.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone−59,2 %

    Median av 5 selskaper · vi har lest 97 % av de 30 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −140,3 % og 20,8 %.

  • Samme antall ansatteHoldt tilbake

    Selskapet har ingen ansatte registrert. Det har hvert tredje selskap i registeret, så «samme antall ansatte» ville her betydd en gruppe på over 285 000 — holdingselskaper, eiendomsselskaper og eierdrevne selskaper om hverandre. En median over den gruppen sier ingenting om dette selskapet.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025Last ned PDFBrønnøysundregistrene
2023Last ned PDFBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data

DHAMMA AS — regnskapstall 2022–2025 — Unrealfund