Hopp til innhold

COMPLETE SECURITY AS

Org.nr. 912901513Etterforskningstjenester og private vakttjenesterOSLOASStiftet 2013109 ansatte

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

18,1 mill.Driftsinntekter
−389 'Driftsresultat
368 'Årsresultat
31 'Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Merknader i regnskapet

Nesten alle årsregnskap inneholder ordene «fortsatt drift» — regnskapsloven §3-3a krever at styret bekrefter forutsetningen, og revisjonsstandarden ISA 570 beskriver den i enhver ren beretning. Her vises bare det som skiller seg fra den standardteksten.

  • 2025Vesentlig usikkerhet om fortsatt drift

    løpende forpliktelser gjennom konsernet og iverksatte tiltak ikke fører til positive kontantstrømmer, vil det foreligge vesentlig usikkerhet om fortsatt drift.
  • 2024Vesentlig usikkerhet om fortsatt drift

    løpende forpliktelser gjennom konsernet og iverksatte tiltak ikke fører til positive kontantstrømmer, vil det foreligge vesentlig usikkerhet om fortsatt drift.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Egenkapitalandel
0,6 %
tynn
Egenkapital i prosent av eiendelene
Likviditetsgrad
0,68×
under 1 — kortsiktig gjeld overstiger omløpsmidlene
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld
Arbeidskapital
−1 654 046 kr
negativ
Omløpsmidler minus kortsiktig gjeld
Totalkapitalrentabilitet
−7,5 %
negativ
Driftsresultat i prosent av eiendelene
Egenkapitalrentabilitet
1193,3 %
meget god
Årsresultat i prosent av egenkapitalen
Driftsmargin
−2,1 %
negativ
Driftsresultat i prosent av driftsinntektene
Gjeldsgrad
167,26×
meget høy
Gjeld delt på egenkapital
Kapitalens omløpshastighet
3,49×
høy
Driftsinntekter delt på eiendeler
Rentedekningsgrad
−19,61×
driftsresultatet dekker ikke rentene
Driftsresultat delt på rentekostnad

Utvikling

25,2 mill.3,4 mill.2022
28,1 mill.2,2 mill.2023
20,1 mill.782 '2024
18,1 mill.368 '2025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter18 102 45120 102 61328 065 02425 238 531
Driftskostnader18 671 44719 484 93225 293 76021 673 780
Driftsresultat−388 997767 1282 863 0634 231 288
Resultat før skatt367 926867 6483 032 7214 315 599
Årsresultat367 926781 7232 217 2023 380 857
Driftsmargin−2,1 %3,8 %10,2 %16,8 %
Nettomargin2 %3,9 %7,9 %13,4 %

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler5 187 8585 625 88215 133 80410 209 679
Egenkapital30 833416 39050 36730 001
Sum gjeld5 157 0255 209 49215 083 43710 179 678
Kortsiktig gjeld5 157 0255 209 49215 083 43710 179 678
Egenkapitalandel0,6 %7,4 %0,3 %0,3 %
Balansen går oppJaJaJaJa

Ledelse og styre

Daglig lederKarl-Henning Fahlstrøm Svendsen
StyrelederBenjamin Filiph Sebastian Gripenberg
Styret3 medlemmer3 menn, 0 kvinner
  • Benjamin Filiph Sebastian Gripenbergstyreleder
  • Karl-Henning Fahlstrøm Svendsen
  • Michael Kristoffer Mejer Mathiasen

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Etterforskningstjenester og private vakttjenester i Oslo · Alle bransjer i Oslo

Selskaper i samme gruppe

De nærmeste i omsetning blant selskapene medianen over er regnet ut fra.

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by53,0 %

    Median av 41 selskaper · vi har lest 96 % av de 55 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    156 av 193 lest — 81 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler49,9 %

    Median av 14 selskaper · vi har lest 96 % av de 55 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 25,8 % og 77,4 %.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone7,3 %

    Median av 9 selskaper · vi har lest 96 % av de 55 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 5,3 % og 20,4 %.

  • Samme antall ansatte100+ ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    2 004 av 2 489 lest — 81 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by3,6 %

    Median av 39 selskaper · vi har lest 96 % av de 55 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    156 av 193 lest — 81 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler3,6 %

    Median av 15 selskaper · vi har lest 96 % av de 55 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −2,0 % og 13,9 %.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone−0,9 %

    Median av 11 selskaper · vi har lest 96 % av de 55 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −3,3 % og 4,6 %.

  • Samme antall ansatte100+ ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    2 004 av 2 489 lest — 81 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by1,81×

    Median av 39 selskaper · vi har lest 96 % av de 55 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    156 av 193 lest — 81 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler2,31×

    Median av 15 selskaper · vi har lest 96 % av de 55 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 0,66× og 3,82×.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone4,16×

    Median av 11 selskaper · vi har lest 96 % av de 55 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom 3,52× og 4,67×.

  • Samme antall ansatte100+ ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    2 004 av 2 489 lest — 81 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by0,7 %

    Median av 48 selskaper · vi har lest 96 % av de 55 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    156 av 193 lest — 81 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)1-10 mill. i eiendeler6,9 %

    Median av 16 selskaper · vi har lest 96 % av de 55 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −3,8 % og 18,9 %.

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone−3,7 %

    Median av 11 selskaper · vi har lest 96 % av de 55 som står i registeret
    Få selskaper i gruppen, så tallet er usikkert. Halvparten ligger mellom −15,1 % og 16,8 %.

  • Samme antall ansatte100+ ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    2 004 av 2 489 lest — 81 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025Last ned PDFBrønnøysundregistrene
2023Last ned PDFBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data