Hopp til innhold

CLINIQUE RENAISSANCE AS

Org.nr. 877034372SkjønnhetspleieOSLOASStiftet 1996

Årsregnskap 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.

Siste regnskapsår · 2025

1,4 mill.Driftsinntekter
−20 'Driftsresultat
−19 'Årsresultat
−8 'Egenkapital

Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.

Nøkkeltall 2025

Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.

Likviditetsgrad
2,38×
meget god
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld
Arbeidskapital
273 547 kr
Omløpsmidler minus kortsiktig gjeld
Totalkapitalrentabilitet
−4,0 %
negativ
Driftsresultat i prosent av eiendelene
Driftsmargin
−1,4 %
negativ
Driftsresultat i prosent av driftsinntektene
Kapitalens omløpshastighet
2,78×
høy
Driftsinntekter delt på eiendeler
  • Egenkapitalen er negativ (−7 703 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.

Utvikling

1,4 mill.−45 '2022
1,3 mill.65 '2023
1,3 mill.8 '2024
1,4 mill.−19 '2025

Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.

Resultatregnskap

Beløp i NOK2025202420232022
Driftsinntekter1 401 4241 331 8851 325 0801 394 468
Driftskostnader1 571 7051 482 1201 450 1101 534 802
Driftsresultat−20 17944465 174−45 134
Resultat før skatt−19 2968 158−45 2542
Årsresultat−19 2968 15865 496−45 254
Driftsmargin−1,4 %0 %4,9 %−3,2 %
Nettomargin−1,4 %0,6 %4,9 %−3,2 %

Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.

Balanse

Beløp i NOK2025202420232022
Sum eiendeler503 802527 827552 566524 917
Egenkapital−7 70311 5933 435−62 061
Sum gjeld511 506516 234549 131586 978
Kortsiktig gjeld198 706176 466190 640223 696
Egenkapitalandel−1,5 %2,2 %0,6 %−11,8 %
Balansen går oppJaJaJaJa

Ledelse og styre

Daglig lederMarianne Elisabeth Ottestad Nyquist
Styret2 medlemmer1 menn, 1 kvinner
  • Marianne Elisabeth Ottestad Nyquiststyreleder
  • Anders-Jan Ottestad

Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.

Sammenligning med andre selskaper

Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.

Skjønnhetspleie i Oslo · Alle bransjer i Oslo

Egenkapitalandel

  • Samme bransje i samme by35,9 %

    Median av 117 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    803 av 941 lest — 85 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler43,2 %

    Median av 80 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone22,9 %

    Median av 44 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 250 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Driftsmargin

  • Samme bransje i samme by1,5 %

    Median av 162 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    803 av 941 lest — 85 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−0,2 %

    Median av 121 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone0,6 %

    Median av 87 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 250 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Kapitalens omløpshastighet

  • Samme bransje i samme by3,18×

    Median av 162 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    803 av 941 lest — 85 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler3,70×

    Median av 121 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone4,30×

    Median av 87 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 250 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Totalkapitalrentabilitet

  • Samme bransje i samme by0,0 %

    Median av 186 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme bransje i NorgeHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    803 av 941 lest — 85 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme størrelse (balansesum)Under 1 mill. i eiendeler−0,6 %

    Median av 144 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Kapitaleffektivitet (driftsinntekter per krone eiendeler)Over 3 kr per krone3,9 %

    Median av 87 selskaper · vi har lest 99 % av de 192 som står i registeret

  • Samme antall ansatte1-4 ansatteHoldt tilbake

    Vi har ikke lest regnskap for nok av selskapene i denne gruppen ennå. Medianen ville sett like sikker ut som en fullstendig en, og vært noe annet.

    59 595 av 82 250 lest — 72 %. Medianen vises ved 95 %.

  • Samme balanseførte utviklingHoldt tilbake

    Balanseført utvikling er et regnskapsvalg, ikke et mål på teknologibruk

Hvor tallene kommer fra

Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.

RegnskapsårÅrsregnskapKilde
2025Last ned PDFBrønnøysundregistrene
2023Last ned PDFBrønnøysundregistrene

Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.

← Åpne data