Produksjon av fisk, bløtdyr, krepsdyr og pigghuder i sjø og brakkvann · OSLO
CERMAQ HOLDING AS
Org.nr. 912614956 · AS · stiftet 2013
Innsendte årsregnskap for 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — |
| Driftskostnader | 106 260 | 94 200 | 78 560 | 22 500 |
| Driftsresultat | −106 260 | −94 200 | −78 560 | −22 500 |
| Resultat før skatt | 2 597 340 | 2 296 950 | 324 760 780 | 58 786 960 |
| Årsresultat | 2 025 930 | 1 791 620 | 306 173 820 | 55 301 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 191 701 150 | 191 504 010 | 189 976 670 | 188 992 420 |
| Egenkapital | 190 870 439 | 188 844 499 | 187 052 889 | 188 132 459 |
| Sum gjeld | 830 711 | 2 659 511 | 2 923 781 | 859 961 |
| Kortsiktig gjeld | 830 711 | 2 659 511 | 2 923 781 | 859 961 |
| Egenkapitalandel | 99,6 % | 98,6 % | 98,5 % | 99,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja |
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Ledelse og styre
- Steven Raffertystyreleder
- Niels Georg Beer Holm
- Silvia Segnini
Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.
- Årsregnskap 2025 (PDF, Brønnøysundregistrene)
- Årsregnskap 2023 (PDF, Brønnøysundregistrene)
- Enhetsregisteret: CERMAQ HOLDING AS
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.