Utleie av egen eller leid fast eiendom · OSLO
BM3 INVEST AS
Org.nr. 916725477 · AS · stiftet 2016
Innsendte årsregnskap for 2022–2025, lest fra 2 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — |
| Driftskostnader | 13 672 | 67 558 | 46 390 | −26 845 |
| Driftsresultat | −13 672 | −67 558 | −46 390 | 26 845 |
| Resultat før skatt | −393 424 | −438 696 | −396 818 | −1 785 323 |
| Årsresultat | −393 424 | −438 696 | −396 818 | −1 785 323 |
| Driftsmargin | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 196 | 2 867 | 425 | 815 |
| Egenkapital | −40 189 543 | −39 796 119 | −39 357 423 | −38 960 605 |
| Sum gjeld | 40 189 738 | 39 798 986 | 39 357 848 | 38 961 420 |
| Kortsiktig gjeld | 495 515 | 364 538 | 170 805 | 4 359 124 |
| Egenkapitalandel | −20 504 868,9 % | −1 388 075,3 % | −9 260 570,1 % | −4 780 442,3 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja |
Merknader i regnskapet
Nesten alle årsregnskap inneholder ordene «fortsatt drift» — regnskapsloven §3-3a krever at styret bekrefter forutsetningen, og revisjonsstandarden ISA 570 beskriver den i enhver ren beretning. Her vises bare det som skiller seg fra den standardteksten.
2023Vesentlig usikkerhet om fortsatt drift
Vesentlig usikkerhet knyttet til fortsatt drift Vi gjør oppmerksom på note 5 i regnskapet, som angir at selskapet har pådratt seg et tap på -396 818 i regnskapsåret 2023, og at selskapets gjeld per denne datoen oversteg dets samlede eiendeler med
2022Vesentlig usikkerhet om fortsatt drift
Vesentlig usikkerhet knyttet til fortsatt drift Vi gjør oppmerksom på note 5 i regnskapet, som angir at selskapet har pådratt seg et tap på -396 818 i regnskapsåret 2023, og at selskapets gjeld per denne datoen oversteg dets samlede eiendeler med
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Ledelse og styre
Navn og roller er hentet fra Enhetsregisteret. Kjønn er utledet av fornavn mot en navneliste — det er en slutning om et navn, ikke en opplysning om en person, og derfor telles det bare samlet for styret. Fødselsdatoer publiseres ikke.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 4 av 4 leste balanseoppstillinger går opp.
| Regnskapsår | Årsregnskap | Kilde |
|---|---|---|
| 2025 | ikke arkivert | Brønnøysundregistrene |
| 2023 | ikke arkivert | Brønnøysundregistrene |
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.