BKJ SOLRØD HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | 495 225 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −45 248 | −59 091 | −31 219 | −17 591 | −203 602 | −101 764 | — | −17 175 | −6 250 | −6 250 | −6 250 | −6 250 | −8 750 | −12 500 |
| Resultat før skatt | 219 750 | 479 798 | 388 634 | −919 947 | 261 198 | 150 281 | — | 6 077 618 | −5 689 | −5 408 | 1 089 | 2 084 | −27 222 | 5 972 |
| Årsresultat | 181 236 | 479 798 | 388 634 | −919 947 | 202 621 | 129 469 | −220 915 | 6 077 618 | −5 689 | −5 408 | 1 089 | 2 084 | −27 222 | 5 972 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | −20,5 % | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | 26,1 % | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 6 265 163 | 6 093 589 | 5 707 540 | 5 319 329 | 6 225 204 | 6 154 751 | 6 063 328 | 6 141 576 | 1 623 601 | 1 759 174 | 1 961 789 | 2 037 284 | 1 972 450 | 2 090 922 |
| Egenkapital | 6 127 074 | 6 013 338 | 5 533 540 | 5 144 906 | 6 064 854 | 5 918 731 | 5 844 562 | 6 119 477 | 41 859 | 47 548 | 52 955 | 51 866 | 49 782 | 77 004 |
| Sum gjeld | 138 089 | 80 251 | 174 000 | 174 423 | 160 350 | 236 020 | 218 766 | 22 099 | 1 581 742 | 1 711 626 | 1 908 834 | 1 985 418 | 1 922 668 | 2 013 918 |
| Kortsiktig gjeld | 138 089 | 80 251 | 174 000 | 174 423 | 160 350 | 236 020 | 218 766 | 22 099 | 1 581 742 | 1 711 626 | 1 908 834 | 1 985 418 | 1 922 668 | 2 013 918 |
| Egenkapitalandel | 97,8 % | 98,7 % | 97 % | 96,7 % | 97,4 % | 96,2 % | 96,4 % | 99,6 % | 2,6 % | 2,7 % | 2,7 % | 2,5 % | 2,5 % | 3,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.