J W A 1 ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 831 824 | 1 571 733 | 1 186 320 | 1 109 088 | 1 134 066 | 593 978 | 1 153 500 | 879 742 | 609 354 | 678 788 | 619 258 | 284 866 | −55 245 |
| Resultat før skatt | 1 237 438 | 2 062 909 | 1 569 328 | 1 324 039 | 1 313 138 | 734 682 | 1 292 818 | 903 191 | 622 720 | 679 806 | 596 120 | 270 539 | −70 810 |
| Årsresultat | 956 927 | 1 599 377 | 1 218 373 | 1 023 641 | 1 018 090 | 564 462 | 1 064 240 | 697 479 | 479 809 | 522 770 | 451 733 | 201 112 | −54 994 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 12 406 582 | 11 397 774 | 9 469 524 | 8 057 958 | 7 216 061 | 5 687 258 | 5 563 206 | 4 499 651 | 3 488 569 | 3 041 578 | 2 617 087 | 2 313 909 | 1 616 359 |
| Egenkapital | 10 212 258 | 9 255 331 | 7 655 954 | 6 437 581 | 5 413 940 | 4 395 850 | 3 831 388 | 2 767 148 | 2 069 669 | 1 589 860 | 1 067 090 | 615 357 | 414 245 |
| Sum gjeld | 2 194 324 | 2 142 443 | 1 813 570 | 1 620 377 | 1 802 121 | 1 291 408 | 1 731 818 | 1 732 503 | 1 418 900 | 1 451 718 | 1 549 997 | 1 698 552 | 1 202 114 |
| Kortsiktig gjeld | 1 898 813 | — | 1 455 615 | 1 320 979 | 1 523 073 | 1 115 188 | 1 505 240 | 1 519 383 | 1 254 364 | 1 282 299 | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 82,3 % | 81,2 % | 80,8 % | 79,9 % | 75 % | 77,3 % | 68,9 % | 61,5 % | 59,3 % | 52,3 % | 40,8 % | 26,6 % | 25,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.