K. SCHOUW INVEST ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 0 | 0 | −360 | −5 999 | −3 571 | −240 | −1 847 | 0 | −1 943 | −3 524 | −3 850 | −514 | −240 | −4 000 |
| Resultat før skatt | 1 140 | 2 202 | 12 093 | −36 544 | 20 494 | 5 176 | 21 684 | −11 066 | 5 903 | 7 412 | 5 138 | 3 540 | 896 | 602 |
| Årsresultat | 1 140 | 2 202 | 12 093 | −36 544 | 20 494 | 5 176 | 21 684 | −11 066 | 5 903 | 7 412 | 5 138 | 3 540 | 896 | 602 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 211 440 | 210 300 | 208 106 | 191 476 | 226 702 | 204 048 | 198 631 | 178 593 | 199 159 | 192 996 | 183 584 | 175 443 | 171 903 | 171 006 |
| Egenkapital | 208 390 | 207 250 | 205 048 | 187 459 | 224 004 | 203 509 | 198 333 | 176 649 | 187 715 | 181 812 | 174 400 | 169 221 | 165 681 | 164 784 |
| Sum gjeld | 3 050 | 3 050 | 3 058 | 4 017 | 2 698 | 539 | 298 | 1 944 | 11 444 | 11 184 | 9 184 | 6 222 | 6 222 | 6 222 |
| Kortsiktig gjeld | 3 050 | 3 050 | 3 058 | 4 017 | 2 698 | 539 | 298 | 1 944 | 11 444 | 11 184 | 9 184 | 6 222 | 6 222 | 6 222 |
| Egenkapitalandel | 98,6 % | 98,5 % | 98,5 % | 97,9 % | 98,8 % | 99,7 % | 99,8 % | 98,9 % | 94,3 % | 94,2 % | 95 % | 96,5 % | 96,4 % | 96,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.