NAVERGANGEN 7 ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −18 761 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | — | — | — | — | — | — | — | −259 794 | −255 698 | −256 197 | −263 160 | −258 266 | −271 270 |
| Årsresultat | 170 179 | 518 061 | −92 611 | −1 129 134 | 757 107 | −418 659 | 146 669 | 79 054 | 466 254 | −40 844 | −93 285 | 437 196 | 918 047 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 5 319 525 | 5 144 351 | 4 626 174 | 4 761 307 | 5 845 030 | 5 129 173 | 5 506 830 | 5 452 732 | 5 280 859 | 4 814 605 | 5 052 918 | 4 953 086 | 4 879 790 |
| Egenkapital | 5 311 525 | 5 141 346 | 4 623 285 | 4 715 896 | 5 845 030 | 5 087 923 | 5 506 582 | 5 359 913 | 5 280 859 | 4 814 605 | 4 855 449 | 4 948 734 | 4 511 538 |
| Sum gjeld | 8 000 | 3 005 | 2 889 | 45 411 | 0 | 41 250 | 247 | 92 819 | 0 | 0 | 197 469 | 4 353 | 368 252 |
| Kortsiktig gjeld | 8 000 | 3 005 | 2 889 | 45 411 | 0 | 41 250 | 247 | 92 819 | 0 | 0 | 197 469 | 4 353 | 368 252 |
| Egenkapitalandel | 99,8 % | 99,9 % | 99,9 % | 99 % | 100 % | 99,2 % | 100 % | 98,3 % | 100 % | 100 % | 96,1 % | 99,9 % | 92,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.