NORDSTRØM EJENDOMME ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 1 375 344 | 1 830 573 | 1 452 079 | 825 046 | 677 763 | 638 422 | 657 038 | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 968 607 | 1 533 356 | 1 093 922 | 469 909 | 307 485 | 252 647 | 227 535 | — | 62 314 | — | — | — | — |
| Årsresultat | 754 596 | 1 196 036 | 853 269 | 366 536 | 239 843 | 197 065 | 177 478 | 160 689 | 62 314 | 35 376 | −269 643 | −152 398 | 98 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 11 595 046 | 11 768 801 | 11 973 909 | 12 425 523 | 12 126 708 | 12 108 737 | 12 058 830 | 12 001 629 | 9 643 732 | 9 649 732 | 9 741 383 | 9 738 844 | 9 733 000 |
| Egenkapital | 4 987 130 | 4 232 535 | 3 036 499 | 2 183 229 | 1 816 694 | 1 576 850 | 1 379 786 | 1 202 307 | 1 041 618 | 979 305 | 943 928 | 1 213 571 | 1 365 000 |
| Sum gjeld | 6 607 916 | 7 536 266 | 8 937 410 | 10 242 294 | 10 310 014 | 10 531 887 | 10 679 044 | 10 799 322 | 8 602 114 | 8 670 427 | 8 797 455 | 8 525 273 | 8 368 000 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | — | — | — | — | — | 10 799 322 | 8 602 114 | 8 449 641 | 8 119 882 | 7 308 825 | 7 284 000 |
| Egenkapitalandel | 43 % | 36 % | 25,4 % | 17,6 % | 15 % | 13 % | 11,4 % | 10 % | 10,8 % | 10,1 % | 9,7 % | 12,5 % | 14 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.