O.H. MUSIK ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 103 069 | 60 610 | 109 821 | 78 604 | 57 394 | 126 521 | 144 518 | 214 765 | 13 040 | 9 624 | −14 101 | 10 325 | −68 683 |
| Resultat før skatt | 116 312 | 117 707 | 126 340 | 35 919 | 112 410 | 124 643 | 143 873 | 214 727 | 13 040 | 16 313 | −14 027 | 10 260 | −62 521 |
| Årsresultat | 90 660 | 91 747 | 98 422 | 27 867 | 102 312 | 124 643 | 143 873 | 214 727 | 13 040 | 16 313 | −14 027 | 10 260 | −62 521 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 451 014 | 445 510 | 468 884 | 482 202 | 482 457 | 472 445 | 446 528 | 402 932 | 193 283 | 184 431 | 185 028 | 180 544 | 180 217 |
| Egenkapital | 359 000 | 368 339 | 386 592 | 394 170 | 439 303 | 447 591 | 427 948 | 384 075 | 169 348 | 156 308 | 139 995 | 154 022 | 143 762 |
| Sum gjeld | 92 014 | 77 171 | 82 292 | 88 032 | 43 154 | 24 854 | 18 580 | 18 857 | 23 935 | 28 123 | 45 033 | 26 522 | 36 455 |
| Kortsiktig gjeld | 69 362 | 52 211 | 82 292 | 88 032 | 43 154 | 24 854 | 18 580 | 18 857 | 23 935 | 28 123 | 45 033 | 26 522 | 36 455 |
| Egenkapitalandel | 79,6 % | 82,7 % | 82,4 % | 81,7 % | 91,1 % | 94,7 % | 95,8 % | 95,3 % | 87,6 % | 84,8 % | 75,7 % | 85,3 % | 79,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.