Inge Bendtsen Holding ApS
Årsregnskap 2019–2025, lest fra 6 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 455 013 | −18 398 | 560 142 | 595 942 | — | 384 309 | −830 782 |
| Årsresultat | 445 993 | −18 398 | 560 142 | 595 942 | 741 158 | 384 309 | −830 782 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 5 426 325 | 4 980 425 | 5 015 292 | 4 471 053 | 3 890 555 | 3 204 652 | 2 811 718 |
| Egenkapital | 5 219 763 | 4 841 270 | 4 920 669 | 4 419 427 | 3 880 685 | 3 196 027 | 2 811 718 |
| Sum gjeld | 206 562 | 139 155 | 94 623 | 51 626 | 9 870 | 8 625 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 206 562 | 139 155 | 94 623 | 51 626 | 9 870 | 8 625 | 0 |
| Egenkapitalandel | 96,2 % | 97,2 % | 98,1 % | 98,8 % | 99,7 % | 99,7 % | 100 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 7 av 7 leste balanseoppstillinger går opp.
| Regnskapsår | Årsregnskap | Kilde |
|---|---|---|
| 2025 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2024 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2023 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2022 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2021 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2020 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.