CharCour ApS
Årsregnskap 2020–2025, lest fra 6 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | — | — | — | — | — | 162 645 |
| Årsresultat | −5 767 | −13 072 | −18 864 | −25 182 | −24 064 | 162 645 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 141 185 | 146 123 | 670 900 | 669 292 | 673 543 | 678 719 |
| Egenkapital | 115 696 | 121 463 | 134 535 | 153 399 | 178 581 | 202 645 |
| Sum gjeld | 25 489 | 24 660 | 536 365 | 515 893 | 494 962 | 476 074 |
| Kortsiktig gjeld | 25 489 | 24 660 | 536 365 | 515 893 | 494 962 | 476 074 |
| Egenkapitalandel | 81,9 % | 83,1 % | 20,1 % | 22,9 % | 26,5 % | 29,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 6 av 6 leste balanseoppstillinger går opp.
| Regnskapsår | Årsregnskap | Kilde |
|---|---|---|
| 2025 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2024 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2023 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2022 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2021 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2020 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.