SA HOLDING 2019 ApS
Årsregnskap 2020–2025, lest fra 5 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −3 205 | −17 955 | −8 843 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | — | — | 2 862 647 | −269 717 | 1 681 667 | 80 000 |
| Årsresultat | 861 496 | 69 440 | 2 862 647 | −269 717 | 1 681 667 | 80 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 6 560 199 | 4 842 577 | 4 757 946 | 2 060 299 | 2 065 016 | 130 000 |
| Egenkapital | 5 335 533 | 4 474 036 | 4 404 596 | 1 541 950 | 1 811 667 | 130 000 |
| Sum gjeld | 1 224 666 | 368 541 | 353 350 | 518 349 | 253 349 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 1 224 666 | 368 541 | 353 350 | 518 349 | 253 349 | 0 |
| Egenkapitalandel | 81,3 % | 92,4 % | 92,6 % | 74,8 % | 87,7 % | 100 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 6 av 6 leste balanseoppstillinger går opp.
| Regnskapsår | Årsregnskap | Kilde |
|---|---|---|
| 2025 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2024 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2023 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2022 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
| 2021 | Last ned PDF | Brønnøysundregistrene |
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.