2lak ApS
Årsregnskap 2019–2025, lest fra 7 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 36 206 | −63 678 | −18 669 | 44 011 | 131 888 | −12 568 | 78 527 |
| Resultat før skatt | 36 220 | −63 971 | −18 670 | 43 259 | 131 263 | −12 832 | 78 486 |
| Årsresultat | 23 416 | −67 139 | −16 096 | 30 330 | 102 864 | −6 339 | 64 098 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 441 794 | 165 688 | 294 964 | 263 351 | 261 806 | 185 761 | 225 651 |
| Egenkapital | 171 133 | 147 717 | 214 857 | 230 953 | 200 623 | 97 759 | 104 098 |
| Sum gjeld | 270 661 | 17 971 | 80 107 | 32 398 | 61 183 | 88 002 | 121 553 |
| Kortsiktig gjeld | 270 661 | 17 971 | 80 107 | 32 398 | 61 183 | 88 002 | — |
| Egenkapitalandel | 38,7 % | 89,2 % | 72,8 % | 87,7 % | 76,6 % | 52,6 % | 46,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 7 av 7 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.