ADAR ApS
Årsregnskap 2019–2025, lest fra 7 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 105 788 | −15 465 | 72 985 | −71 839 | 218 125 | 42 991 | 3 496 |
| Resultat før skatt | 79 781 | −45 620 | 68 736 | −72 311 | 218 114 | 42 991 | 3 496 |
| Årsresultat | 61 719 | −31 474 | 53 358 | −64 061 | 168 021 | 33 138 | 2 748 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 365 226 | 522 946 | 559 499 | 160 930 | 277 125 | 99 258 | 114 953 |
| Egenkapital | 223 451 | 161 732 | 193 206 | 139 848 | 203 909 | 35 888 | 2 749 |
| Sum gjeld | 141 775 | 361 214 | 366 293 | 21 082 | 73 216 | 63 370 | 112 204 |
| Kortsiktig gjeld | 23 631 | 34 786 | 95 036 | 21 082 | 73 216 | 63 370 | 112 204 |
| Egenkapitalandel | 61,2 % | 30,9 % | 34,5 % | 86,9 % | 73,6 % | 36,2 % | 2,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 7 av 7 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.