2630silo Holding ApS
Årsregnskap 2018–2025, lest fra 7 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −6 485 | −6 259 | −8 410 | −5 570 | −3 325 | −3 250 | −3 026 | 0 |
| Resultat før skatt | 688 372 | 353 303 | 438 967 | 189 811 | 654 032 | 666 871 | 384 545 | 0 |
| Årsresultat | 678 582 | 332 073 | 438 967 | 187 113 | 654 868 | 667 379 | 385 899 | 0 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 4 271 022 | 3 715 884 | 3 602 293 | 3 275 776 | 3 801 875 | 2 772 989 | 2 572 782 | 0 |
| Egenkapital | 4 234 698 | 3 691 116 | 3 598 843 | 3 274 276 | 3 200 163 | 2 655 895 | 2 096 516 | 0 |
| Sum gjeld | 36 324 | 24 768 | 3 450 | 1 500 | 601 712 | 117 094 | 476 266 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 26 534 | 3 538 | 3 450 | 1 500 | 601 712 | 117 094 | 476 266 | 0 |
| Egenkapitalandel | 99,1 % | 99,3 % | 99,9 % | 100 % | 84,2 % | 95,8 % | 81,5 % | — |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 8 av 8 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.