KB149 Holding ApS
Årsregnskap 2018–2025, lest fra 7 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −5 185 | −4 984 | −7 835 | −4 305 | −3 325 | −3 250 | −3 026 | 0 |
| Resultat før skatt | 609 257 | 156 845 | 191 220 | 334 654 | 654 028 | 666 822 | 384 545 | 0 |
| Årsresultat | 617 236 | 156 790 | 230 965 | 336 847 | 654 864 | 667 330 | 385 899 | 0 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 2 957 617 | 2 674 580 | 3 545 580 | 3 425 515 | 3 201 663 | 2 657 395 | 2 572 782 | 0 |
| Egenkapital | 2 951 748 | 2 334 512 | 3 540 522 | 3 423 957 | 3 200 110 | 2 655 846 | 2 096 516 | 0 |
| Sum gjeld | 5 869 | 340 068 | 5 058 | 1 558 | 1 553 | 1 549 | 476 266 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 5 869 | 340 068 | 5 058 | 1 558 | 1 553 | 1 549 | 476 266 | 0 |
| Egenkapitalandel | 99,8 % | 87,3 % | 99,9 % | 100 % | 100 % | 99,9 % | 81,5 % | — |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 8 av 8 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.