OC Trading ApS
Årsregnskap 2019–2025, lest fra 7 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−140 638 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 2 845 | −22 922 | −63 604 | −52 874 | — | — | — |
| Resultat før skatt | −7 757 | −33 785 | −78 846 | −63 152 | 14 596 | −31 364 | −30 951 |
| Årsresultat | −6 050 | −22 797 | −54 726 | −49 346 | 14 596 | −31 364 | −30 951 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 125 835 | 155 963 | 185 329 | 220 979 | 261 495 | 82 362 | 54 431 |
| Egenkapital | −140 638 | −134 588 | −111 791 | −57 065 | −7 719 | −22 315 | 9 049 |
| Sum gjeld | 266 473 | 290 551 | 297 120 | 278 044 | 269 214 | 104 677 | 45 382 |
| Kortsiktig gjeld | 266 473 | 290 551 | 297 120 | 278 044 | 269 214 | 104 677 | 45 382 |
| Egenkapitalandel | −111,8 % | −86,3 % | −60,3 % | −25,8 % | −3 % | −27,1 % | 16,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 7 av 7 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.