A. & P. Holm Holding ApS
Årsregnskap 2018–2025, lest fra 8 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −51 705 | −39 502 | −32 060 | −24 239 | −16 753 | −15 260 | −10 410 | — |
| Resultat før skatt | 187 734 | 338 949 | 446 780 | 794 074 | 680 539 | 2 822 069 | 109 650 | −11 818 |
| Årsresultat | 145 120 | 267 163 | 377 637 | 847 144 | 688 891 | 2 824 165 | 110 442 | −11 818 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 510 867 | 3 701 083 | 4 319 313 | 4 161 440 | 4 105 576 | 3 409 409 | 612 450 | 421 473 |
| Egenkapital | 3 461 352 | 3 566 231 | 3 299 069 | 4 021 432 | 3 804 288 | 3 228 397 | 504 232 | 393 790 |
| Sum gjeld | 49 515 | 134 852 | 1 020 244 | 140 008 | 301 288 | 181 012 | 108 218 | 27 683 |
| Kortsiktig gjeld | 49 515 | 134 852 | 1 020 244 | 140 008 | 301 288 | 181 012 | 108 218 | 27 683 |
| Egenkapitalandel | 98,6 % | 96,4 % | 76,4 % | 96,6 % | 92,7 % | 94,7 % | 82,3 % | 93,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 8 av 8 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.