Cemco Consulting ApS
Årsregnskap 2018–2025, lest fra 8 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | 408 002 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 9 974 | −3 629 | 192 246 | 221 294 | 29 969 | 274 493 | 222 274 | 223 024 |
| Resultat før skatt | 10 213 | −3 727 | 192 218 | 220 336 | 27 247 | 273 282 | 222 274 | 223 018 |
| Årsresultat | 7 966 | −3 727 | 149 930 | 171 863 | 21 253 | 213 160 | 173 374 | 173 954 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | 54,7 % |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | 42,6 % |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 405 069 | 369 546 | 637 776 | 534 385 | 598 404 | 1 061 105 | 410 181 | 339 070 |
| Egenkapital | 308 302 | 300 335 | 466 350 | 374 136 | 231 740 | 410 488 | 297 327 | 223 953 |
| Sum gjeld | 96 767 | 69 211 | 171 426 | 160 249 | 366 664 | 650 617 | 112 854 | 115 117 |
| Kortsiktig gjeld | 96 767 | 69 211 | 171 426 | 160 249 | 366 664 | 650 617 | — | — |
| Egenkapitalandel | 76,1 % | 81,3 % | 73,1 % | 70 % | 38,7 % | 38,7 % | 72,5 % | 66 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 8 av 8 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.