Aarosiin Invest ApS
Årsregnskap 2018–2025, lest fra 8 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −48 693 | −53 308 | −69 756 | −144 963 | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 178 633 | 617 724 | 1 144 583 | −723 695 | 1 353 143 | 259 334 | 1 139 797 | −458 846 |
| Årsresultat | 140 067 | 481 786 | 1 052 655 | −723 695 | 1 054 999 | 202 138 | 888 604 | −357 913 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 9 841 135 | 9 911 689 | 9 626 724 | 8 674 601 | 9 528 539 | 8 658 752 | 8 673 154 | 7 963 319 |
| Egenkapital | 9 824 778 | 9 884 711 | 9 602 925 | 8 650 270 | 9 494 060 | 8 639 061 | 8 636 923 | 7 948 319 |
| Sum gjeld | 16 357 | 26 978 | 23 799 | 24 331 | 34 479 | 19 691 | 36 231 | 15 000 |
| Kortsiktig gjeld | 16 357 | 26 978 | 23 799 | 24 331 | 34 479 | 19 691 | 36 231 | 15 000 |
| Egenkapitalandel | 99,8 % | 99,7 % | 99,8 % | 99,7 % | 99,6 % | 99,8 % | 99,6 % | 99,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 8 av 8 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.