RAF Transport Aps
Årsregnskap 2019–2025, lest fra 7 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | 193 367 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 23 855 | −44 007 | 31 818 | −39 329 | 38 722 | 25 759 | 76 466 |
| Resultat før skatt | 21 743 | −46 042 | 29 149 | −42 312 | 38 069 | 24 264 | 73 039 |
| Årsresultat | 21 743 | −46 042 | 29 149 | −42 312 | 29 694 | 18 927 | 56 970 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | 39,5 % |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | 29,5 % |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 99 522 | 72 705 | 159 425 | 135 721 | 199 307 | 155 518 | 143 145 |
| Egenkapital | 53 898 | 32 155 | 78 198 | 49 050 | 91 362 | 63 194 | 57 970 |
| Sum gjeld | 45 624 | 40 550 | 81 227 | 86 671 | 107 945 | 92 324 | 85 175 |
| Kortsiktig gjeld | 45 624 | 40 550 | 81 227 | 86 671 | 107 945 | 92 324 | 85 175 |
| Egenkapitalandel | 54,2 % | 44,2 % | 49,1 % | 36,1 % | 45,8 % | 40,6 % | 40,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 7 av 7 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.