Liman Restaurant ApS
Årsregnskap 2018–2025, lest fra 8 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 851 644 | 1 001 330 | −90 769 | 2 516 | 541 943 | −112 217 | −111 575 | −119 958 |
| Resultat før skatt | 844 512 | 993 812 | −99 305 | −156 985 | 517 450 | −149 823 | −123 212 | −124 516 |
| Årsresultat | 656 590 | 777 279 | −79 414 | −122 434 | 426 278 | −71 285 | −123 212 | −124 516 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 074 910 | 2 230 136 | 812 671 | 708 566 | 933 216 | 1 091 488 | 568 342 | 257 574 |
| Egenkapital | 1 387 869 | 731 280 | −45 999 | 33 415 | 155 849 | −269 013 | −197 728 | −74 516 |
| Sum gjeld | 1 687 041 | 1 498 856 | 858 670 | 675 151 | 777 367 | 1 360 501 | 766 070 | 332 090 |
| Kortsiktig gjeld | 1 687 041 | 1 498 856 | 858 670 | — | — | 1 360 501 | 766 070 | 332 090 |
| Egenkapitalandel | 45,1 % | 32,8 % | −5,7 % | 4,7 % | 16,7 % | −24,6 % | −34,8 % | −28,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 8 av 8 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.