Ro Racing ApS
Årsregnskap 2018–2025, lest fra 8 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | −5 001 | −6 147 | −8 018 | −47 621 | 25 971 | −371 149 | −540 118 | −784 049 |
| Årsresultat | −5 001 | −6 147 | −8 018 | −47 621 | 20 257 | −371 149 | −540 118 | −784 049 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 67 341 | 72 346 | 72 243 | 80 261 | 88 156 | 478 114 | 300 000 | 247 500 |
| Egenkapital | 51 091 | 56 092 | 62 239 | 70 257 | 70 257 | 50 000 | 50 000 | 50 000 |
| Sum gjeld | 16 250 | 16 254 | 10 004 | 10 004 | 17 899 | 428 114 | 250 000 | 197 500 |
| Kortsiktig gjeld | 16 250 | 16 254 | 10 004 | 10 004 | 17 899 | 428 114 | 250 000 | 197 500 |
| Egenkapitalandel | 75,9 % | 77,5 % | 86,2 % | 87,5 % | 79,7 % | 10,5 % | 16,7 % | 20,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 8 av 8 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.