JLM Byggeteam ApS
Årsregnskap 2018–2025, lest fra 8 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −19 262 | — | — | — | 540 396 | 820 881 | — | — |
| Resultat før skatt | −76 391 | 346 069 | 324 483 | 276 004 | 627 850 | 816 065 | 282 274 | 1 284 283 |
| Årsresultat | −79 088 | 342 019 | 324 483 | 276 004 | 623 098 | 816 065 | 282 274 | 1 284 283 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 515 867 | 2 001 307 | 2 017 473 | 2 037 555 | 2 100 923 | 1 811 823 | 1 312 557 | 1 354 283 |
| Egenkapital | 1 479 339 | 1 963 427 | 1 974 808 | 2 003 725 | 2 070 921 | 1 786 822 | 1 302 557 | 1 344 283 |
| Sum gjeld | 36 528 | 37 880 | 42 665 | 33 830 | 30 002 | 25 001 | 10 000 | 10 000 |
| Kortsiktig gjeld | 36 528 | 37 880 | 42 665 | 33 830 | 30 002 | 25 001 | 10 000 | 10 000 |
| Egenkapitalandel | 97,6 % | 98,1 % | 97,9 % | 98,3 % | 98,6 % | 98,6 % | 99,2 % | 99,3 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 8 av 8 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.