Elite Service Holding ApS
Årsregnskap 2018–2025, lest fra 8 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −21 613 | — | — | — | — | — | 0 | −3 000 |
| Resultat før skatt | 418 959 | 200 389 | 1 011 490 | 1 245 536 | 213 729 | 309 875 | 625 332 | 362 040 |
| Årsresultat | 405 033 | 200 389 | 1 011 490 | 1 245 536 | 213 729 | 309 875 | 625 332 | 362 040 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 4 808 028 | 4 732 700 | 4 621 831 | 3 452 901 | 1 952 272 | 1 544 181 | 1 234 174 | 565 040 |
| Egenkapital | 4 423 424 | 4 018 391 | 3 818 002 | 2 806 512 | 1 560 976 | 1 347 247 | 1 037 372 | 412 040 |
| Sum gjeld | 384 604 | 714 309 | 803 829 | 646 389 | 391 296 | 196 934 | 196 802 | 153 000 |
| Kortsiktig gjeld | 384 604 | 714 309 | 803 829 | 646 389 | 391 296 | 196 934 | 196 802 | 153 000 |
| Egenkapitalandel | 92 % | 84,9 % | 82,6 % | 81,3 % | 80 % | 87,2 % | 84,1 % | 72,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 8 av 8 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.